1 euró hány forint?

Figyelt kérdés

2017. szept. 23. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
290
2017. szept. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

3-as, sajnos most pont "erre megy ki a játék": az emberek "lebutítása" folyik, hogy az emberek ne tudjanak gondolkodni, ne legyenek önálló gondolatai, s lám, van is eredménye :-(

Hogy miért mondom ezt? Mert az egyszerűen hihetetlen, ami az oktatásban folyik... Nem tudom, azt tudjátok-e, hogy tavaly nyáron hoztak egy rendelkezést, hogy a szakgimnáziumokban összevonják a fizika, kémia, biológia, földrajz tárgyakat. Csak épp a hirtelen hozott rendelkezés miatt erre nem volt tanár, NEM VOLT TANKÖNYV ÉS NEM VOLT TANTERV SEM. Tovább megyek: ELTELT EGY ÉV ÉS MÉG MOST SINCS!!! EGYIK SEM!!!

Akkor mégis mit várunk az ifjúságtól???


Kérdezőnek: 2-es vagyok és azért nem írtam be a választ, mert belinkelt kérdésnél bemásoltam egy linket, ahol MINDIG meg tudod nézni az AKTUÁLIS, NAPI árfolyamot.

2017. szept. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Én meg csak megtanítalak önállóan élni, keresni, "wazze"...

Ha már anyád nem tanított meg se a jómodorra, se az önálló gondolkodásra. (2-es)

2017. szept. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ó, a kedves kérdező nem elég, hogy trágár módon válaszol, még törölteti is a hozzászólásokat.

Kár, pedig egy segítő link is volt benne, ahol MINDIG megtudhattad volna az érvényes napi árfolyamot.

2017. szept. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
120.
2017. szept. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
595
2017. szept. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Naponta megkérdezed, majd rákontrázol, hogy akkor 10 / 11 /100 euró az hány Ft :)

(Nem veled mosolygok, csak rajtad nevetek!)


Nem lenne egyszerűbb, ha végre megtanulnád használni a google-t, ha önszorgalomból nem megy, írjál ki rá egy kérdést akár napi jelleggel, de az 1 euró hány Ft, hány Ft 1 euró, stb. kérdéseid már nagyon unalmasak, ennél még a kamu munkaügyi kérdéseid is jobbak!

2017. szept. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7

Összekeversz valakivel.

2017. szept. 25. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!