Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ilyen létezik vagy becsapás...

Ilyen létezik vagy becsapás az egész?

Figyelt kérdés

Felhívott egy befektető hölgy!

Adna pénzt vállalkozás inditásához.

Biztosíték időrartam stb.meg van már beszélve.

Viszont ma azt mondta hogy a közjegyzője megcsinálja a szerződést 50eter ftért aminek a felét küldjem előre.2 felét pedig aláírásnál kell odaadnom,amikor már a számlámon van a pénz és aláírás után megkapom a hozza férési kódot.

Megjátszana 25ezer ftért????


2017. aug. 20. 13:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Össze vissza beszél.

Kicsináltam messengeren,mert megtaláltam ott! :D

Egy alkesz panel lakó öregasszony aki nyugdíj kiegészítésként embereket csap be hogy meglegyen a napi tablettás bora!

Írtam neki tegnap reggel,hogy ott vsgyok békéscsabán mert arra volg dolgom.

Elmennékba szerződést aláírni a jegyzőhöz!

Jött a válasz: "De hölgyem ezek a dolgok nem így müködnek!

Nem ez volt megbeszélve és a jegyző nem szereti a variálást,és ha utalja a pénzt neki az a maga érdeke mert gyosrabban jut a pénzhez!" :D

Mondtam hogy nálam van mind az 50ezer most kifizetném meg dobnék rá egy 20ast a varia miatt ne legyen kellemetlen a jegyzőnek! :D

Azóta nem ír nem hív semmi.eltünt.

Azért elszomorító hogy 65 éves asszony idáig jusson,hogy 25ezer ftért ilyenre képes...

Na mindegy lehet adok fel egy posztot hogy csapott e be más embereket merg ha igen össze gyűjtöm őket és akkor megyünk a rendőrségre.

2017. aug. 22. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!