Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha gy kismama táppénzen van,...

Ha gy kismama táppénzen van, tényleg nem mehet sehova?

Figyelt kérdés

Olvastam egy kérdést pár napja, hogy egy terhes nő később menne a táppénzes papírjáért, mert elutazik. Erre leoltották, hogy ez táppénzcsalás.

Hogyha valakit kiírnak már mert akkora a hasa, h nem tud dolgozni, vagy ikrei vannak, vagy bármi, ami miatt nem tanácsos 8-12 órákat gürcölni, akkor már be kell legyen zárva a lakásba? Az sem egészséges dolog, a 4 fal közt lenni.

31F


2017. aug. 4. 14:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Sőt, az én párom is terhes. Mondjuk ő olyan rosszul van, hogy ki sem tud mozdulni, de ha ez elmúlik, akkor is üljön a lakásban??
2017. aug. 4. 14:40
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

azért sokmindentől függ, amit gondolom azok sem tudnak, akik ítélkeznek.


nyilván ha valakinek stresszes, könnyű fizikai munkája van, azoknak simán indokolt lehetne már korábban is elmenniük táppénzre.

aki egy irodában ül, és viszonylag úgy bánnának vele a felettesei, kollégái, hogy próbálják a legkevesebb stressznek kitenni, azt azért el lehet viselni egy olyan embernek, aki még abban az állapotban van, hogy tud utazgatni.


ahogyan te is mondtad, ha valaki már megmozdulni is alig bír, nyilván azoknak az irodai munka se megoldható.

2017. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nincs ilyen! A táppénzes állomány nem szobafogságot jelent.
2017. aug. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az én parom villamosvezeto. A nődoki sem engedné, ha nem is lenne rosszul. De ez nyilván nem tart örökké, majd biztos itthon fog ülni 5-6 hónapot. Megint más dolog ha elmegy tp-re azzal hogy jaj de bezeg vagyok és akkor nekiáll házat építeni.
2017. aug. 4. 15:16
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Pàr éve még járt a villamosvezető csajoknak irodai foglalkoztatás, magasabb bérrel, mint a táppénz.
2017. aug. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Levették őket kocsiról, ez megszűnt?
2017. aug. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most nem nayon van hova tenni. Járművezető nincs, irodista van. Meg szegény 4 hete folyamatosan hány. Felkelni sincs ereje
2017. aug. 4. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!