Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen árat tartatok elfogadha...

Milyen árat tartatok elfogadhatónak egy portré/egyéb más rajzért?

Figyelt kérdés

Igényesek, minimum 6-7 órát dolgozok rajtuk (+ utójavítások ha észreveszek valamit még)

Többen érdeklődtek 1-2 rajzom iránt és gondolkozok hogy a jövőben el is adnám de nem tudom milyen ár reális. A4 és A3-as méretért mennyit adnátok?



2017. jún. 5. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Én láttam olyat, aki ebből él, és egy 50x70-es akrilfestményért 30-35 ezret kér.

Szerintem ez reális, mert egyrészt anyagköltség, másrészt az idő, harmadrészt meg mégiscsak egy teljesen egyedi megrendelést teljesít.

Persze ha te még nem vagy annyira ismert, akkor bevezető áron is mehet (én 50x70-es festményt 10k-ért készítettem régi ismerősnek), de csúnyán mondva sz**é, h*yé ne dolgozz.


Tuti, hogy fog majd jönni valaki, aki lehurrog, hogy ez nem rendes munka, meg hogy a te bajod, hogy fél-1 óra alatt nem tudod befejezni,de kérlek, hogy az olyanokra ne hallgass, hanem ÉRTÉKELD A MUNKÁD, mert mások is csak úgy tudnak értékelni téged, mint művészt. ^^

2017. jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem festményre gondoltam :) sima grafit rajzra :) de köszönöm ezt a választ is mert a jövőben akrillal is próbálkozni szeretnék
2017. jún. 7. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:
4-5-6-7-8 ezer ft körül.
2017. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én portékat rajzolok,mérettől függ az ára,egy A4-es például 2500-3000 ért csinálok,és ez még olcsónak számít :)
2017. jún. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek! így az elején én is 3000-3500re gondoltam :)
2017. jún. 9. 17:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!