Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyiért adjam a rajzot?...

Mennyiért adjam a rajzot? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy osztálytársam azt kérte tőlem, hogy rajzoljam le őt és a barátját(portré). És kérdezte, hogy mennyit kérne érte. Nem szeretnék túl drága lenni.

Mennyiért szoktak rajzolni az emberek másoknak, átlagban? Nem a barátnőm a csaj, nem igazán beszélünk sokat amúgy. A4-es rajz lenne. Fekete-fehér.


Ilyesmiket rajzolok portréban: [link] Ilyen egy emberi portré(bár ez már 2011es)

[link]


ezek állatok:

[link]

[link]


És egy Alien :D

[link] (bár ez is 2011es)



2014. okt. 12. 11:09
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem akarlak megsérteni, de ezeknek nincsen értékük. Ha Vaterán el tudod őket passzolni 1-2 ezer forintért, akkor ügyes vagy. Gyakorolj sokat, hosszú az út a sikerig ;)
2014. okt. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Meh, ezt mondd a csajnak, aki rajzot kért tőlem :'D

És légyszíves olvasd el mégegyszer a kérdésem, nem ezeket a rajzokat akarom eladni.......

2014. okt. 15. 12:38
 3/5 anonim válasza:
61%
Szerintem ezeket el lehet adni, igaz, hogy még so kmindenen kell javítanod, de el lehet adni szerintem. Anyniban reménykedek, hogy nem egy xerox lapra firkantottad :D
2014. okt. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Eh, nem, sőt, még semmilyen lapra sem, mert még meg se kaptam a képet :'D

Egyébként tisztában vagyok azzal, hogy van hova fejlődnöm(méghozzá bőven) hogy én akár csak fontolóra vegyem rajzaim eladását... Amúgy se ebből szeretnék megélni, még ha jobb is lennék.

De azért annyira szar se vagyok, végülis a csaj tényleg kért egy rajzot ._. És ha már kért, és pénzért akkor hajrá. Ez is egy gyakorlás. Remélem, majd jól sikerül :D


De köszi amúgy a kritikát és a bíztatást is :D

2014. okt. 15. 23:57
 5/5 anonim válasza:
49%

Szia!:)

Én is szoktam rajzolni, és rengeteg ember kért már meg, hogy készítsek róla/sztárról/állatról stb. egyet, csak a különbség az, hogy én nem vállalom el (nem szeretem, ha megmondják, mit rajzoljak). Ha viszont mégis, akkor általában pénzt nem kérek érte, egy tábla csokival is beérem. (Saját magamnak nem tetszenek a rajzok, ezért nincs is pofám elkérni érte összeget, inkább a rá szánt időt és a beleölt munkámat számolom fel).

De ha te mindenképp pénzért szeretnéd adni, szerintem olyan 1000 forint körül legyen.:)

2014. okt. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!