Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tapasztalatok az Amazonról?

Tapasztalatok az Amazonról?

Figyelt kérdés
Még nem vásároltam imterneten keresztül semmit, és már ,,viszket a tenyerem". Milyen gyorsasággal szállítják ki a megrendelt terméket? Megbízhatóak?
2017. máj. 30. 15:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Az Amazon a világ legnagyobb netes áruháza, nyilván megbízható...

Persze van egy piactér része is, ami olyan, mint az e-bay, tehát mindenféle magánszemélyek/üzletek árulnak rajta. Róluk pedig meg lehet nézni a vásárlói véleményeket és értékeléseket.

A szállítás nyilvánvalóan attól függ, honnan vásárolsz.

Én rendszeresen veszek tőlük e-book-okat, annak a szállítása azonnali természetesen.

Az angol amazontól vettem múltkor egy fizikai könyvet. Rendelés leadása után a várható érkezést is láthatod. Hamarabb jött meg a vártnál, de nem tudom, hogy pontosan mennyi volt, 8-10 munkanap lehetett mondjuk.

A német amazon piacterén egy amerikai üzletből is vettem fizikai könyvet. Mivel Amerikából jött, így hosszabban utazott. Itt még az is lassíthat a dolgon, hogy esetleg sokáig szórakoznak a csomaggal a magyar vámosok. Szerencsére nálam nem volt ilyen. Erre nem egy időpont volt megadva, hanem egy intervallum, amin belül számíthatok az érkezésére. Meg is kaptam 6 nappal a végső pont előtt. Pontosan ez sem tudom meddig utazott, de mondjuk 14-16 munkanap körül.

2017. máj. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!