Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan szedjek egy nap alatt...

Honnan szedjek egy nap alatt 6000 forintot?

Figyelt kérdés

Anyukám a fizetéseket mindig úgy csinálta, hogy mikor sítáborra befizettük a pénzt, akkor azzal a pénzel együtt elküldte az osztálypénzt is. De én erről nem tudtam. Az volt, hogy beadtam az összes pénzt és a tanár visszahozott 6000 forintot, hogy az már sok. Hülye voltam, és elköltöttem, mert nem tudtam, hogy az osztálypénznek van odaadva. Holnap kell az utolsó 6000-t befizetni. Semmi lóvém. Anyámnak pedig nem szólhatok.

Persze rájöttem, hogy mekkora egy balf_sz vagyok, de most az a lényeg, hogy honnan szerválok 6000-t. légyszi adjatok néhány jó tippet ami 24 órán belül megvalósítható.

ja. Terhes medvedisznó ember is vagyok, szóval azok a tippek kilőve.


2010. máj. 16. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:

lopsz? vagy elmondod?

Igazság sose fáj

2010. máj. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Kérsz a szüleidtől zsebpénzt, a másik részét pedig kölcsönkéred a barátaidtól. Jobb ötletem nincs.
2010. máj. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj ki az utcára koldulni.
2010. máj. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is ilyen helyzetben vagyok. ÉN régen azt csináltam: Kimentem biciklizni a városban, és elhagyott papír vagy aprópénzt kerestem az utcákon, az egyik boltban találtam 10000 Ft-ot, nekem ez jött be. Más ötletem nekem sincs
2010. máj. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
állj ki a sarokra!:D
2010. máj. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mond el anyádnak, hogy hülye voltál. Ennyiből ennél jobb tanácsot nem leeht adni.
2010. máj. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
mondd el a szüleidnek. le fognak b.szni, de legalább ki tudod fizetni
2010. máj. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerinted ha ilyen egyszerű lenne pénzt keresni akkor nyomorognának, éheznének az emberek munka nélkül?

Tanuld meg azt, hogy van olyan, hogy nincs. Inkább használd ki azt, hogy gyerek vagy még, és kérhetsz anyádéktól.

2010. máj. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!