Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szoktatok a munkahelyeteken...

Szoktatok a munkahelyeteken internetezni?

Figyelt kérdés

2 hete dolgozom egy cégnél, mivel még új vagyok vannak "üres percek", amikor már nem tudom mivel elütni az időt. Kaptam egy tájékoztatót a munkaszerződéssel, amiben az áll, hogy tilos magán célra használni az internetet. Másoknál sem látom, hogy használnák.

Ti szoktatok a munkahelyeteken internetezni, amikor épp nincs már mit csinálni?


2017. márc. 21. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam, pl meccseket is nézek online.

De nálunk nincs ilyen a szerződésben és mindenki használja.

2017. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk csak a szünetben lehet használni az internetet, de olyankor bármilyen célra. Munkaidő közben le van tiltva. Ha meg telefonon próbálsz netezni, akkor rád szólnak, hogy dolgozzál, nincs még szünet!
2017. márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szoktam, magáncélból is, ha van 3 percem, hogy megnézzem az emailjeim, meg az apple music is onnan megy...de nálunk nem tiltja sem a szerződés, sem az IT policy
2017. márc. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
viccelsz, egyik monitoron film megy, s a másikon dolgozok, és a kutyát nem érdekli....
2017. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Folyamatosan, de nálunk senkit nem érdekel, ha a munkádat elvégzed.
2017. márc. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
2 hete kezdtem szintén, wi-fi jelszót nem adtak, de a céges telo mobilnetjen rá-rá nézek messengerre amíg fordul a program, max du. mikor mar tompulok olvasgatok teljes index cikkeket, cigi közben.
2017. márc. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Szoktatok a munkahelyeteken internetezni?"

Nem. Egy takarító... :-) (jó tudom, a kérdés nyilván irodai munkára vonatkozik)

2017. márc. 22. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam. De dolgoztam olyan helyen is, ahol le volt tiltva a net, csak néhány, a munkához szüks´´eges oldalt értünk el. Ha bennevan a szerződésedben, hogy nem szabad, akkor én 2 hetesen nem merném kipróbálni :)
2017. márc. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem. minek?
2017. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!