Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bitcoins a téma. Számításokat...

Bitcoins a téma. Számításokat végeztem egy ismerősöm profitja alapján. Még mindig megéri a bitcoins-al foglalkozni az a számítás alapján. Többi lent?

Figyelt kérdés
Viszont van valaki, aki el tudja nekem küldeni, vagy talált az interneten olyat, ahol leírja valaki hónapról hónapra a keresleti függvényét, vagy hogy mennyit keresett?

2017. márc. 17. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit le vagy maradva. Kb 5 éve nem éri meg bányászni még célhardverrel sem hozza vissza az elfogyasztott áram árát.
2017. márc. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amit számoltam, az fél ev alatt + 400 euban van.
2017. márc. 20. 16:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert milyen hardverral számoltál?
2017. márc. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
800 eu-s befektetés volt. Azt nem tudom milyen kártyát használt, de darabja volt azt hiszem 200 eu körül, és két kártyával jött ez a profit.
2017. márc. 21. 07:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem átvág téged. Jelenleg 3200 dolcsi az olyan cucc ami nyereségesen működtethető, csak mire kitermelné az árát már el is fog avulni. Ma már ezzel csak úgy lehet nyereségesnek lenni ha olyan helyen üzemeltezed a cuccot ahol extrém olcsó az áram, meg érdemes társulni. Másképp ebből ma nem fogsz látni egy fillért se.
2017. márc. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bubics válasza:

Gondolkozattok egy kicsit altcoin bányászáson. példának okáért dash, célhardver pedig baikal, aztán átváltás exchange

Remélem segíthettem!

2017. márc. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ma már csak bérányászatba éri meg belefektetni. Ott 800 euróból a jelenlegi bányászgépének a sokszorosát kapja meg Th/s-ban.
2017. márc. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!