Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Harmad éves közgazdász hallgat...

Harmad éves közgazdász hallgató vagyok, ebben az évben kellene megírjam az államvizsga dolgozatomat, de nem igazán van ötletem, hogy miről írjak. Ötletek?

Figyelt kérdés

Az évek során tanultam:

- pénzügyet

- marketinget

- mikro -, makroökonomiat

-stb.

Ezen kívül nagyon érdekel a turizmus, vidékfejlesztés.



#marketing #téma #dolgozat #államvizsga #pénzügy #közgazdaság #államvizsgatéma #általános közgazdaság
2016. okt. 17. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ha 3 év után semmi ötleted nincs, akkor inkább hagyd a fenébe és menj el turizmus vendéglátásra...
2016. okt. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1: Lehet eddig is azon volt. Milyen szakra és szakirányra jársz egészen pontosan?
2016. okt. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Általános közgazdaság szakon tanulok. De voltak óráink, amelyen turizmussal, videkfejlesztessel, reklamok elemzesevel töltöttünk
2016. okt. 21. 07:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Erdelyben?
2016. okt. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!