Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan terveznéd a jövődet 14...

Hogyan terveznéd a jövődet 14 évesen ITTHON, hogy tudod egyszerű bérből lakhatásod sose lesz, mert a jóléti kommunizmust leváltották és a nyugdíjrendszer összeomlóban? Mihez kezdenél?

Figyelt kérdés
2017. márc. 14. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"jóléti kommunizmust"


Sürgősen tanulnék egy kis történelmet majd leszoknék a kannásborrol és átgondolnám, hogy miért lettem burgerforgató a sógoroknál. Aztán leszoknék a piáról.

2017. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még sose dolgoztam, mivel 14 éves vagyok.
2017. márc. 14. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak a legelső részt vedd magadra ^^
2017. márc. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez 14 évesen felmerül benned, az nagyon jó, látszik, hogy komoly gondolkodású gyerek vagy.


Az, hogy tervezhessed a jövődet, ami ismeretlen, ahhoz az szükséges, hogy megtanuljál TANULNI, új ismereteket elsajátítani.


Lehet, hogy 10 év múlva szart sem ér, amit a suliban tanultál, de ha tudsz FRISS és KORSZERŰ ismereteket felszedni, akkor mindig lesz jó állásod, és egy jó állásből Magyaroszágon is és máshol a világon is jól meg tudsz élni, sőt, saját lakásod is lehet - én 28 évesen vettem lakást saját pénzből, amit én kerestem meg, magyarországi munkából.


Mit tehetsz most 14 évesen? Már ilyenkor rá kell hajtani az angolra. Minden új információ és tudás a világban angolul jelenik meg először, tehát, csak akkor tudod ezt elsajátítani, ha tudsz angolul.


Ne csak az iskolai angolórán tanuljál, hanem olvass angol képregényeket, könyveket, nézzél angol sorozatokat, filmeket, stb - ezek mind ingyen vannak az interneten, és hatalmas segítséget jelent, ha tudatosan használod őket. Én pl így tettem le az angol felsőfokút, hogy angolul olvastam meg filmeztem, különtanárra soha egy fillért nem kellett kiadni.


Ha van motivációd, akaraterőd, akkor sikerülni fognak ezek. Kitartást!

2017. márc. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!