Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tényleg lehet így pénzkeresni?...

Tényleg lehet így pénzkeresni? Valaki próbálta már?

Figyelt kérdés
Ma bukkantam rá erre az oldalra: [link] El kéne küldeni az e-mail címem de nem vagyok biztos benne h nem átverés e, szóval inkább nem küldtem el, de azért kiváncsi lettem rá.

2017. márc. 14. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne lègy naìv. Ha működne, szerinted ki robotolna minimàlbèrèrt?
2017. márc. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Aki elhiszi azt, hogy semmittevéssel nagy pénzt lehet szakítani, azon az idiótán mocskosul sokat lehet keresni. Erre épít többek közt az összes pilótajáték. Ezek az emberek általában az eleve csóróbb és tudatlanabb rétegekből kerülnek ki, őket át lehet még verni azzal, hogy semmit sem kell tenniük ahhoz, hogy dőljön a lé.
2017. márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden olyan lehetőség, ahol munka nélkül óriási fizetéseket ígérnek, az kamu. Vagy nettó átverés, vagy csak kevesek számára fizet jól, te meg mondjuk keresel 2 hónap alatt 50 forintot...
2017. márc. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért egy kamu email címet megadnék neki. Nem azért, hogy "hátha", hanem hogy fullkretént nyomjak a hirdetőnek, aztán széttrollkodnám az egészet. :D A hirdető sem sokkal okosabb, mert őt is beszervezte valaki, szóval bennem csak a pénzt látná, és mindent megtenne, hogy segítsen nekem. Lehet meg is csinálom :D


Amúgy rengeteg a szóismétles, vagy 20 alkalommal leírja, hogy pénzt keresni. Ha én megtaláltam a szent grált, nulla melóval gazdagnak lenni, biztos nem árulnám el senkinek a titkot még pénzért sem, hát hülye vagyok, hogy konkurenciát csinálok magamnak? :D


Hiába írja, hogy nincs hatással rá, hogy hány ember csinálja... Egyszerű piaci mechanizmus, több résztvevő miatt az én szolgáltatásom értéktelenebb...


Nincs taglalva a pontos meló. Mellesleg a végén " adakozásra" kér, ami persze "nem kötelező"... Viszont biztos, hogy akkor nem is keresel semmit, tehát jobb ha fizetsz. :D Illetve még írja, hogy olyan pénzzel kereskedj, aminek elvesztése nem gond. Szóval ennyire " ingyen" a dolog, kell a tőke hozzá :D


Sima átverés, az amatőr fajtából.

2017. márc. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!