Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lesz valami problémám ha nem...

Lesz valami problémám ha nem veszem át az után értékes csomagot?

Figyelt kérdés

Vaterán rendeltem utánvételként 2400 Ft lesz kiszállítását együtt. Ha én azt nem veszem át, lehet belőle problémám?


Beperelte a cég?



#cég #vatera #csomag #után étel #nem vesze át #beperelte
2017. márc. 4. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Negatív értékelést kapsz és az eladót is megszopatod, mert fölöslegesen fizette a postaköltséget. Miért nincs annyi eszed, hogy vásárlás ELŐTT eldöntsd, kell-e neked?
2017. márc. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azért mert b

vásárlás után közölte hogy híbás a termék. :/

2017. márc. 4. 11:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Na és ezt miért nem vagy képes beleírni a kérdésbe?! Evidens, hogy akkor nem veszed át, az eladó, ha nem szólt, akkro bekaphatja, bukott egy postát.
2017. márc. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én most írtam neki hogy nem veszem át, azt mondta akkor beperel, és behajtja rajtam a postai kiszállítást. Ezt megteheti?
2017. márc. 4. 14:22
 5/6 anc ***** válasza:
Nyugi, dehogy fog beperelni a postaköltség miatt. Ne vicceljünk már, az ügyvéd drágább lenne, mint amennyit nyerne a dolgon. :D Amúgy meg ha tényleg utólag szólt, hogy hibás a termék, akkor hiába pampog, az ügyfélszolgálat láthatja (ha elküldöd nekik a levelezést), hogy az eladó volt a hunyó.
2017. márc. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Istenem, még képes vagy benyalni, hogy BEPEREL egy postaköltség miatt :DDDDDDDDDDDDDD

Gondolkozz máááááár egy kicsikét, LÉGYSZÍVES!

2017. márc. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!