Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal segítség? Egy ismerősö...

Lili43 kérdése:

Paypal segítség? Egy ismerősömnek regisztráltam az ebayen és a paypal.com oldalakon. Azt a lehetőséget választottuk, hogy neki kelljen utalni a számlájáról a paypalra. Az ebay és a paypal fiókot összevontam.

Figyelt kérdés

Próbaként elutalt 500,- Ft-ot szerda este, de az még nem érkezett meg a paypal számlájára.

Amikor én regisztráltam akkor még másként nézett ki a paypal, így nem tudom, hogy mi lehet a hiba.

Ez a rész még nincs kipipálva a paypalon: "Link a bank account. Withdrow funds to your bank account." Tudnátok segíteni, hogy mi lehet a gond. Ha rámegyek erre a linkre akkor kéri, hogy adja meg a bank és a kártyája adatait.



2017. jan. 5. 12:50
 1/1 lemmy_kilmister válasza:

Üdv!

Ha nincs hozzárendelve az terhelendő bankszámla (ahonnan utalsz) akkor a jóváírás eltarthat akár 7 banki napig is, de volt már rá példa hogy hosszabb volt a jóváírási idő. Ha mindig ugyan arról a számláról utal pénzt a paypal ra akkor érdemes hozzárendelni a számla számot, így eladásnál is egyszerűbb felvenni a pénzt a paypal ról és persze szinte azonnal látható a pénz mozgás. Ha a számlaszámot és az ID számot helyesen adták meg akkor nincs miért aggódni, türelem és ott lesz a pénz. Csak egy érdekesség, hogy ha bemész az unicredit bankba és személyesen fizetsz be a saját paypal számládra, akkor is egy hét mire láthatóvá vállik a befizetés.

2017. jan. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!