Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy lassan...

Miért van az, hogy lassan arra jövök rá, hogy ha nem használom ki keményen az embereket én fogom megszívni nagyon?

Figyelt kérdés

Volt egy kis programozó gyerek 18-19 éves akivel csináltattam pár projectet persze kis is fizettem neki. Én elég komolyan benne vagyok a szakmámban évek óta és értem a dolgom. Jó kis munkatárs volt.


Elkövettem azt a hibát, hogy a facebookon a munka mellett elkezdtem vele jófejkedni, beszélgetni.

Az lett a vége, hogy nagyon burkoltan lehülyézett és letiltott. Most meg csak nézem hogy mi lehetett a kis f..fejnek a baja és nagyon meg is sértett. Olyan szarul érzi az ember magát ilyenkor. Mintha valami undorító alak lenne.


És akkor most jut az eszembe, hogy ha előre tudom, hogy ebből az egészből ez lesz, akkor ha az elején 10x annyi munkát kisajtoltam volna belőle mint amennyit megcsinált, és még, és még, és még. Akkor akkor is jól jártam volna, ha most letilt.


mert minek jófejkedjek meg fizessek neki többet ha látod.... úgy sem értékeli?


Mi a véleményetek erről?


Amúgy meg tök értelmes értékes kis srác volt és számoltam vele és be akartam kapcsolni egyébként milliós nagyságrendű projectekbe is a későbbiekben.


2016. dec. 6. 23:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"26 vagyok szóval még én sem matuzsálem, de tényleg nem volt velem azonos súlycsoportban.

...

Nekem már át kell gondolnom mit teszek, mert a vállalkozásom vezetése helyett az utcán találhatom magam ha elromantikázok valami tini hülyeségen és elfelejtem fizetni a dolgaimat, intézni az ügyeimet.


Szerintem itt szakadt el a dolog, elég fiatalos vagyok néha... "



"26 vagyok ...elég fiatalos vagyok néha...

Te nem fiatalos vagy, HANEM FIATAL. Oké, hogy vállalkozásod van, az felelősséggel jár, de végig az az érzésem, ahogy olvaslak, hogy lehet, ezt érezteted is a másikkal, hogy Te magasabb "súlycsoportban" vagy.

A másik: úgy látom, mostanában elég bizalmatlanok az emberek: a minap én is egész jót leveleztem itt valakivel (üzleti ügyekben), de amikor azt írtam, hogy nyugodtan írjon, szívesen beszélgetek, akkor "eltűnt".

Egy másik meg besértődött olyan apróságon, hogy csak lestem... Nem vagyunk egyformák. Ha ez többször is előfordul, akkor viszont nézz magadba (legalábbis én ezt szoktam csinálni): lehet, a hiba a Te készülékedben van. Vagy kérdezd meg a másikat, hogy mi zavarja :-)

2016. dec. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az Isten óvjon az ilyen megrendelőktől.

Szegény építészlányt elhívod sétálni meg kávézni, szerintem 99% azt hitte, hogy fel akarod szedni.

2016. dec. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12

Ja, nekem is ez jutott eszembe, hogy nyilván a lány azt gondolta... talán nem is alaptalanul... :-)

2016. dec. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!