Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a teendő ha egyszerre két...

Mi a teendő ha egyszerre két vevő van az egyik hirdetésemen?

Figyelt kérdés
aki többet ad érte azé vagy hogyan kellene megoldani?

2016. nov. 18. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Totál egyszerre nem jelentkezhettek , a sorrendet tartsd , az időpont szerint az első próbálkozhat . Akkor ha visszalép jön a következő . Árat utólag felverni meg nem buli , jogosan lelépnek emiatt .
2016. nov. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
érkezési sorrendbe
2016. nov. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Alapvetően az első jelentkezőé az előny, de!

- a Jófogáson gyakori, hogy azt mondja a vevő: csak később tudok fizetni... Ha az első vevőnél ez áll fenn, a 2.-ik pedig azonnal fizetne, akkor megírnám az elsőnek, hogy bocs, de van egy rögtön fizető vevőm és bár még mindig őt részesítem előnyben, de ha ekkor sem tudna fizetni (mert elképzelhető, hogy annyira kell neki, hogy átcsoportosítja a kiadásait) az első, csak később akkor a 2.-iknak adnám el.

Persze ez csak egy fikció, de én személy szerint már jártam így eladóként a Jófogáson.

2016. nov. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes válaszokat!
2016. nov. 20. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!