Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék egy...

Hogyan szerezhetnék egy színdarab előadói ellátását szponzoráló éttermeket vagy cégeket?

Figyelt kérdés
nagyon fontos lenne, még csak 16 éves vagyok, nem nagon tudom hogyan kezdjek neki

2016. nov. 14. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát legelőször is úgy, légyszi, hogy normálisan megfogalmazod, mit is szeretnél?


Dolgoztam színházban, de max színházi büfé van - a színdarab előadóit nem szokták szponzorálni éttermek...

Egy filmnél hamarabb előfordul....

2016. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Önkéntesek érkeznek Magyarországra kik ellátását kéne szponzorálni. Találkoztam már ilyesfajta étterem szponzorációval, nem lehet tudni ki mire szánja a pénzét:)
2016. nov. 14. 19:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Bemégy egy étterembe és megkérdezed. Bár kétlem hogy túlzottan komolyan vennének egy 16 évest.
2016. nov. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy az önkéntességnek elvileg nem pont az a lényege hogy nem várok érte honoráriumot?
2016. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Önkéntesek érkeznek Magyarországra kik ellátását kéne szponzorálni."


Általában ilyenkor van egy meghívó/fogadó szerv... Véletlenül nem annak kellene keresnie ellátást az önkénteseknek?

2016. nov. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Meg aztán azt a nem mellékes tényt elfelejtetted megírni, hogy mégis Magyarország mely részére érkeznek?

Mire mész vele, ha ajánlok pl. egy szombathelyi éttermet, ha Debrecenbe jönnek? :-)


Mondom én, hogy jó lenne, ha normálisan meg tudnád fogalmazni, mit szeretnél...? - 1,5 vagyok

2016. nov. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!