Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mitől számít egy ajánlat túl...

Mitől számít egy ajánlat túl jónak, hogy igaz legyen? Ezenkívül használt rendelésnél mire kéne figyelnem, mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Már régóta kerestem egy gamecube konzolt super smash bros meele játékkal,mivel ez gyerekkorom egyik kedvenc játéka,és mostanában nagyon rákaptam ezekre a verekedős játékokra,szívesen játszanék ezzel is.Keresgéltem különböző oldalakon,és az egyik nagyobb használt áru kereskedési oldalon egy nagyon jó ajánlatra bukkantam. Eladó egy játék,egy konzol,és egy kontroller,elvileg tökéletes állapotban. Postai utánvéttel szeretném megrendelni,mivel ez a legbiztonságosabb,legalábbis ismerősök elmondása szerint. Nekem egy ismerősöm van,aki gyakran szokott ilyen oldalakon használt cuccokat rendelni,és ő azt mondta,hogy a legtöbb ember normális,és nem lopkodnak. Na most,több kérdésem lenne. Az első,hogy kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban? Az eladó személyesen is átadná,de csak Veszprémben,ami nekem nem esik útba sehogy sem. Szóval szerintem nem kockáztatná meg,hogy személyesen adjon át olyat,ami nincs is neki. Ezenkívül a másik kérdésem az lenne,hogy postai utánvétnél van lehetőségem ellenőrizni,hogy nem csak téglákat küldtek-e egy dobozban,mielőtt kifizetem? Bocsi a novellákért,és köszönöm a válaszokat előre is!

2016. nov. 4. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? 2 sorban? Próbáltam elolvasni, de feladtam, mert zagyvaság.
2016. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Érdekelnének a tapasztalataitok,ha vannak,használt áru vásárlással kapcsolatban.


Bocs,ha nem fogalmaztam elég érthetően

2016. nov. 5. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Olcsón lehet venni jót.
2016. nov. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne parazzál már ennyire :DD. Vicces vagy ezekkel a teglakkal. Én eladó vagyok, néhány használt holmim van fenn, keveset vásároltam (személyes

átvétellel is és eloreutalassal is)

A dobozban az a játék lesz. Én eloreutalast kedvelem de mindegy.

A gond nem a teglakkal van hanem a marketingszöveggel. Mikor úgy teszik fel a nagyi szekrenysorat, hogy új bútor, meg van egy csodálatos leírás valamiről és ordít róla, hogy kamuzik, megszépiti és/vagy a fotón is látszik, hogy egy troger cuccrol van szó.

Nem hinném, hogy a pénzzel vagnanak át: volt vevom, aki utólag még ratett a számlámra 400 ft-ot, mert látta, hogy elszamoltam a postaköltséget, és nem kértem el tőle utólag.

Én az olyanoktol odzkodnék, pl, hogy csere. Csak olyat, amihez értek és 200% biztosan meg tudom ítélni hogy a termék jó. Valamint 100 km-rol a műszaki cikkek mindig tökéletesen és hibátlanul működnek.

Tudod a probléma az, hogy az emberek megbizhatatlanok. Nagyon sok a szemét. És ezért vigyázz. És sajnos ez az élet más területein is így van.

Javaslat: hívd fel az eladót és kérdezd ki alaposan. Úgyis értesz ahhoz, amit venni akarsz.

2016. nov. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!