Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop ajánlat? (70-90e Ft)

Laptop ajánlat? (70-90e Ft)

Figyelt kérdés

Annyira sokféle létezik már, hogy úgy éreztem, jobb, ha leírom, minek kellene megfelelnie, és ha tisztába tetetem magamban a kategóriákat. Tehát vannak az üzleti felhasználásra használt gépek, amik erősek, viszont ritka, hogy lenne bennük dVGA, ami nekem viszont kéne. A másik véglet a gamer kategória, ami már vagy túl drága vagy, ha erős is még valamennyire, elavult, nem támogatott stb. Tehát milyen kategóriák vannak még, ahol kb kiegyenlítetten van benne minden hardver, és kevés kompromisszumot kell kötni?

Az elképzeléseim:

- Valamilyen korhű, lassan elavuló 2/4 magos i5 (2. 3. gen.)

- 3-4 GB RAM (ez nyilván DDR3 lesz)

- Középkategóriás dVGA (lehetőleg nVidia, pl GT540 vagy hasonló erősségű)

- Jó akku (3-4 óra normál használat mellett)

- 15,6" vagy 17"

Nem vagyok nagyon márkafüggő, de ha prioritási listát kéne állítanom, tapasztalataim alapján, akkor szóba jöhet Asus, HP, Dell, Acer. Tehát ha tudna valaki néhány típust írni ezekből a márkákból, esetleg konkrét, korrek használt gépet, megköszönném.



2014. okt. 31. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


90 ezerért nincs neked megfelelő.

2014. okt. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
150-200 ezer között találsz megfelelőt.
2014. okt. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez egész korrektnek tűnik. Ezt néztem még, bár ez már pár helyen sántít, vélemény? : olx.hu/m/hirdetes/dell-n5010-laptop-i5-cpu-4gb-ati-radeon-hd5650-1gb-6-ho-garival-ID2D2Zx.html?code=1c7cd79b42
2014. okt. 31. 16:13
 4/4 A kérdező kommentje:

2# dehogyis :)

Típusokat, kategóriákat írhatnátok, hogy mikre érdemes rákeresni, pl Dell Inspiron N akármi.

2014. okt. 31. 16:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!