Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy érhetem el, hogy válaszol...

Hogy érhetem el, hogy válaszoljon az eMag? Nem azt kaptam, amit rendeltem.

Figyelt kérdés

Már rendeltem tőlük egy párszor, de ezentúl nem fogok. Egyetlenegyszer válaszoltak emailben, amikor egy termék fedele megrepedt.

Azóta sosem. Pedig a héten érkezett egy termék, ami nem az, amit feltüntettek a weboldalon. Így számomra használhatatlan. (egy kozmetikai csomagról van szó) És hiába írtam a rendes információs, illetve panaszbejelentő emailre, tojnak a fejemre. De ezt nem csinálhatják, hogy mást küldenek .....



Senkinek nem ajánlom ezt a céget! Mellesleg egy rendelésben rendeltem kb 13 árut, és mindegyiket külön-külön csomagolva küldték. Szánalmas.



2016. okt. 27. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon sok leveleük lehet, talán ezért nem válaszolnak én a MALL-val jártam így az is egy rakás trágya, le sem írom mit merészeltek sorozatosan elkövetni, tele ostoba emberrel.


az emag román, a mall cseh, mindkettő jól kizsebeli a magyarokat, jó raktárkészlet és szörnyű support ha gond van. Nem érdemes semmit sem venni tőlük.



Esetleg ejts meg egy fogyasztóvédelmet, arra azért reagálnak.

2016. okt. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azóta felhívtam az ügyfélszolgálatot. Elmondtam a problémám, hogy egy másik csomag érkezett. Amivel nem lenne baj, ha a 4-ből 1 terméket kicserélnének. Ez persze álom marad, mert csak annyit tehetek, hogy az egészet visszaküldöm, és visszakapom a pénzt. Készletkisöpréskor vettem jó áron a csomagot, ráadásul napok óta nem elérhető.

Ráfáztam. Az email miatt is panaszkodtam, azt a választ kaptam, hogy biztos hamarosan választ kapok. Persze, hetek után majd válaszolnak. :D


A mall.hu-val nekem jó tapasztalatom van, bár tény, hogy semmi miatt nem kellett panaszkodni, nem tudom milyen a panaszkezelésük. (2X rendeltem)

2016. okt. 27. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:

"Senkinek nem ajánlom ezt a céget! Mellesleg egy rendelésben rendeltem kb 13 árut, és mindegyiket külön-külön csomagolva küldték. Szánalmas."


Nem tudom feltűnt-e, hogy az emag más által forgalmazott termékeket is árul, így nyilván nem tudja egybe csomagolni.


Ettől függetlenül csak email-en és telefonon tudod elérni őket.

2016. okt. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Képzeld el, bunkókám, hogy mindegyiket ők forgalmazták!


Nem mondod?! Ha elolvastad volna, amit írtam, akkor TALÁN egy értelmes kommentet írtál volna.

2016. okt. 28. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!