Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Könnyen megy a diákhitel...

Könnyen megy a diákhitel visszafizetése?

Figyelt kérdés

Elég jó a fizetésed hozzá?

Megérte?

Ki gondolja úgy,hogy nem jó adóssággal kezdeni az életet?

,,Egy átlagos magyar diákhitelesnek több mint 800 ezer forintos adóssága van."

origó cikkben találtam. Ez igaz? Nekem nagyon soknak tűnik.

Anno azt hallottam,hogy Ausztriában még az utak mellett is hirdettek,hogy ne vegyél fel diákhitelt?

Ez is igaz? Ott miért voltak ellene?



2016. okt. 14. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj a diákhitellel, csak ésszel kell vele élni.
2016. okt. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én felvettem és simán visszafizettem.

Igen, megérte. Lett egy jó állásom, amiből nem volt gond a havi 20k-s törlesztő, meg az éves bónuszomból mindig előtörlesztettem. 3 év alatt letudtam az egészet.

2016. okt. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az 800 e hitel még nem sok szerintem... Van aki többet vesz. (bár az nem diákhitel)


Ebbe inkább azt kell átgondolni, hogy bírod e majd miből fizetni? lesz eltudsz e hamar helyezkedni? (mondjuk ez a kettő összefügg)


Ugye nagyon sokan olyat tanulnak, hogy amikor végeznek utána még évekig nem tudnak elhelyezkedni... (olyat tanultak) De van olyan aki pár hónapon belül talált állást. És ilyen téren van azért egy kis bizonytalansság.

2016. okt. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tesóm felvette és még mindig csak a kamatokat fizeti. Nem is engednék neki egy összegben visszafizetni, a havi törlesztőrészlet pedig kb. a kamatokat fedezi, szóval jó nagy csapda volt az egész.
2016. okt. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 4-es hülyeséget mond.

[link]


Valamit félreértett a tesód.

2016. okt. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!