Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha Ebay-ről vásárolok egy 150...

K...László kérdése:

Ha Ebay-ről vásárolok egy 150 Euro feletti dolgot, és a kínai árus nekem elküldi mindenféle adó meg áfa meg szállítási díj nélkül, abból lehet bajom?

Figyelt kérdés
Hogy szokták ilyen esetben utólag ráterhelni az áfát? Nekem kell a NAV-ot felkeresnem, vagy automatikusan csekket küldenek? Esetleg egyből büntetnek, ha már adómentesen átvettem a csomagot?

2016. okt. 13. 08:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem vaterazom de ha alkalom adtan veszek valami apróságot külföldről akkor azt nyilván magamnak veszem. És nem kell a NAV-hoz rohanni! Marhaság es biztos forrásból tudom hogy nem világítanak át minden csomagot!
2016. okt. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, úgy érzem, elég infót kaptam. Most még írhatnának olyanok, akiket már megbüntettek, vagy megkeresték őket fizetési kötelezettség miatt. A szabályokat ismerjük, de vajon alkalmazzák őket, vagy fontosabb dolguk is van?
2016. okt. 16. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!