Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki kiment külföldre, és...

Aki kiment külföldre, és megvette csomó hónappal előre a jegyet mert úgy olcsó, hogyan intézett szállást?

Figyelt kérdés
Nem félt, hogy esetleg nem sikerül az indulásig és vagy az utcán alszik v. elúszott a jegy ára? Vagy attól, hogy amíg kiért a repülő, elviszik a kiszemelt szállást, és nehéz lesz újat találni?
2016. szept. 14. 12:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Tessék, még messzire sem kellett mennem: itt, a gyakorin hozta be a reklámok között (miután ma több londoni dolgot néztem Neked) ezt:


[link]


1,5 vagyok.

2016. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
11: Ismerem. 3 interjún voltam náluk, az összes 38 munkájukat átnéztem, vagy többágyas a szoba, vagy több műszak, vagy kell szakmai tap. :(
2016. szept. 14. 21:51
 13/22 anonim ***** válasza:

Ha nem IT-s, orvos, mernok, apolo vagy akkor ennel jobbat nem fogsz talalni.


Csak tobbagyas szoba es tobbmuszak.

Mondom, hogy ne gyere.

Nem megy neked ez mar most, itt mit csinalnal? Ha az ugynokseg talaritani kuld, vagy gyarba szalag melle az nem lesz neked jo, nem finnyaskodasrol szol ez, eleinte kokemeny tulelesrol! Ahogy irta valaki £10 per het kihozta az etelt felvagott-kenyer komboval. Nincs finnyaskodas.

2016. szept. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, most már Kezd elszállni a türelmem -pedig nagyon türelmes embernek tartanak :-) 1,5,11 vagyok, sokadik kérdésedre válaszolok segítő szándékkal, DE:

Jó lenne, ha nem fárasztanál minket és nem pazarolnád az időnket feleslegesen:


- Pénzed nincs elegendő - mivel a hirdetésben is 300-350 ezer ft-ot írnak-, Neked 260 ezer van, de azért igények vannak.

- piacképes szaktudásod, képzettséged nincs, de azért ne legyen gyári meló, stb. és még sorolhatnám...


Mégis mi a búbánatot akarsz? A semmire adjanak Neked egy havi 1.000-1.500 fontos állást, ahol lehetőleg egész nap egy irodában kell ülni? vagy mégis mit szeretnél?

Gondolod, kint tárt karokkal várnak egy aranytojást tojó tyúkkal? Szóval nem tudom, mit gondolsz - most már nálam is kiborult a bili...


Tudod, mit kéne csinálnod? Venni a megspórolt pénzedből egy retúr repjegyet októberre, felülni a repülőre, kimenni Londonba, körülnézni munkaügyben, magyarokkal beszélgetni ÉLŐBEN!, ki hogy boldogul, hogy kezdte és aztán a tapasztalatokkal hazajönni, s ha még mindig úgy gondolod, hogy Te ott akarsz élni, akkor gyűjteni tovább. De így... egy álomvilágban élsz...a realitásokhoz nem túl sok közöd van. Elvárások vannak, de cserébe nem tudsz semmilyen piacképes dolgot nyújtani... mondjuk legalább angolul tudsz valamennyire - az is valami...

2016. szept. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
14: Hogy mit szeretnék? Annyit, hogy a modern nyugati civilizáció biztosítson nekem munkát emberhez méltó egy műszakban, a többműszakos rabszolgamunka helyett, és alvóhelyet (szállást). Meg kaját. Ezt a 3 dolgot. Olyan sokat kérek? Nagyok az igényeim, ha csak egy műszakban akarok dolgozni és legalább egy saját szobát mintsem 8 emberrel nyomorogni mint az ipari forradalom idején? A szüleim minkettőt megkapták a rendszervltás előtt mint mindenki, normális ingatlan árak stb. sok munkalehetőség, sőt, mindenki megkapta milyen érdekes, itt meg az embernek a zsebében kell túrkálnia h hogy megy ki, és keresgélni mert mindegyik kb. középkori ipari forradalmi ultravadkapitalista kizsákmányoló többműszakos szalagmunka, amit Kínában csinálnak, és régen Londonban az ipari forradalom idején, tudjuk milyen állapotok voltak...ahogy nő a rés a szegények és a gazdagok között, úgy haladnak vissza az emberek a manufaktúrák idejébe. Ha a Nyugat olyan humánus, akkor tiltsa be a többműszakos munkát, mert bizonyítottan egészségtelen, és adjon feltétel nélküli alapjövedelmet, amiből kitud mindenki fizetni 1 lakást és kaját ennyi. Ha a lakás, munka és kaja már Nyugaton is aranytojásnak számít, hű, hát barátom nagyon nagy baaj van. Ugyanis a kőkorszakban is adott volt ez a 3 dolog, bizonyítottan napi 4 óra munkával a férfiaknak, 1 óra munkával a nőknek.
2016. szept. 15. 09:21
 16/22 A kérdező kommentje:
A Nyugat lesz az új Kína, meg lehet nézni ott milyen állapotok vannak, mert úgy érzem, a válaszokból, hogy végetért a jóléti korszak, ami azért jóléti, hogy az alapvető dolgok biztosítottak, itt meg 1 műszakos munkát KELL nyomozni? Hát khm. Ráadást nem tegnap óta. A munkák 90% a ami fizikai, az több műszakos, úgy betiltanám mint a sicc. Az iskolában mindent betiltanak, még azt is, skandinávokban, hogy a gyerek ne 8-ra járjon iskolába, hanem 9-re, mert akkor jobban funkcionál az agya, a munkásokra senki sem gondol?
2016. szept. 15. 09:26
 17/22 A kérdező kommentje:
Ha emiatt kiborult a bili, hát, sajnálom, úgylátszik már luxus dolognak számít a nappali munka + szállás + kaja. Csak mert régen nem volt az.
2016. szept. 15. 09:28
 18/22 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de az elvárásaidat megfogalmaztad, de azt nem, hogy mit adsz cserébe az elvárásaidért? Mennyit tanultál, mihez értesz? Egyetemi diplomád van és úgy nem találsz munkát? Lehúztál nagyon sok évet kőkeményen tanulással?

Akkor nyilván nem okoz gondot több százezres fizetést itthon sem elérned...


Nálam borult ki a bili és nem véletlenül: nem vagyok fiatal, szinte az egész életemet végigtanultam, sok mindenhez értek és most mit csinálok? TAKARÍTOK! Miért? Mert ezt tudom összeegyeztetni az általam elvárt életvitellel: van sok szabadidőm, tudom nevelni a gyerekemet és még meg is élek belőle :-) Nem nyafogni kell, hanem dolgozni :D

2016. szept. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ja, és az lemaradt: betiltanád a 3 műszakot? De azért a 3 műszakban gyártott, egyre fejlettebb és fejlettebb mobiltelefont ugye Te is használod? A 3 műszakban gyártott élelmiszerek ugye te is megveszed, mert Te is a fogyasztói társadalomhoz tartozol, nem? Az éjszakai árufeltő munkája nem zavar, amikor reggel bemész egy élelmiszerlánc üzletébe? A modern nyugati világ pozitívumait nyilván Te is élvezed, de amikor tenni is kellene érte, akkor már gáz?

Amúgy meg nyilván van egy műszakos mosogató - nyugodtan elmehetsz annak is :-)

2016. szept. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
19: Hát ez más téma, de rég automatizálni lehetne az egészet. De megvan az oka, miért nem teszik. :)
2016. szept. 15. 11:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!