Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet paysafe cardal pénzt...

Lehet paysafe cardal pénzt feltölteni steamen? És ha igen hogyan?! Többi lent.

Figyelt kérdés
Pénzt szeretnék tölteni steam-re, és halottam olyasmit , hogy elvileg valamiféle boltban személyesen lehet venni valami "kódot" 2000Ft összegtől felfele. De nem nagyon vagyok ezzel tisztában 5000Ft értékben szeretnék venni steamre pénzt csak még sehol nem tartok. Ebbe kérnék segítséget! Előre is köszönöm a válaszokat.
2016. aug. 19. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Bemész a relaybe és megmondod, hogy mennyit szeretnél venni.


"Vásároljon paysafecardot. Vásárláskor 2000, 5000, 10 000 és 25 000 HUF értékű PIN-ek közül választhat."


Ilyen címletek vannak. Kapsz egy nyugtát amin rajta van pár adat és egy 16 számjegyű kód is. Ezt kell beírd a steamen, már ha lehet fizetni Magyarországon PSC-vel a steamre. Hogy lehet-e? Nem tudom... Nem lennék meglepve, hogyha nem.

2016. aug. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy Magyarországon ez nem működik a steammel. Vagyis eddig biztosan nem volt rá lehetőség, lehet már azóta változott, de kétlem.
2016. aug. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 papics válasza:
Nem lehet paysafezni steamen. Magyarország le van maradva :D
2016. szept. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!