Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steamen szeretnék vásárolni....

Steamen szeretnék vásárolni. A paypalre hogyan lehet pénzt feltölteni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 28. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
paypal-en csinálsz accountot, majd csatolod a bankszámládat a paypalhez. Nekem pl OTP-s kártyát nem volt hajlandó csatolni, szóval nem mindegyikkel megy.
2015. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Korábban rendeltem már ebayről, ott sosem volt gond.

De itt a következőt írta ki: váratlan hiba lépett fel, a vásárlás nem fejeződött be.

Ezt második alkalommal írta ki, először valami olyasmit, hogy ellenőrizzem a paypalomat. Magán a kártyán van pénz, úgy hogy nem tudom mi lehet a gond.

2015. dec. 28. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:

A steam jelenleg haldoklik az ünnepi leárazások alatt. Nekem pl steam pénztárcán volt 10 eurom és a 6 eurós játékot nem engedte megvenni fél napig, mert nem volt elég fedezet a steam pénztárcámon és nem tudta a maradékot levonni a bankkártyámról.


Kérdéses, hogy csak most bugol neked is, vagy tényleg nem engedi.


megj.: azóta se kaptam visszaigazolást emailben a vásárlásaimról (ami 3 napja volt), tehát az email rendszer teljesen halott.

2015. dec. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Steam pénztárcával IS lehet vásárolni. Ahogy csak bankkártyával meg csak Paypallel IS lehet vásárolni. Ez is csak egy opció.


Steam - Beállítások - Fiók - Fiókrészletek megnézése - + Összeg hozzáadása a Steam Pénztárcához


Ha raksz pénzt a steam accountodra, akkor azt valutaként felhasználva ott is vásárolhatsz. VISZONT! A már rárakott pénzt NEM lehet visszautalni, azt csak steamen tudod elkölteni. Én mivel tudom, hogy veszek annyi játékot, amennyit feltöltök, nekem nem gond. De szoktam simán csak bankkártyával is vásárolni, akkor értelem szerűen a bankszámláról vonja le az összeget.

2015. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam összeget hozzáadni a steam pénztárcához, de ott is u. az a gond, mivel csak paypalel tudok (maestro kártyám van).
2015. dec. 28. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!