Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kocsmárosok kb. mennyiért...

Kocsmárosok kb. mennyiért kapnak meg egy üveg sört?

Figyelt kérdés
Kocsmárosok kb. mennyiért kapnak meg egy üveg pl. átlagos Arany Ászok, Soproni, Borsodi sört?

2016. aug. 2. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Márkától függ de szerintem ha jó a beszállító (szerintem gyárból kapják) aklor 50-60-70 ft egy üveg kőbi vagy arany ászok vidéken olcsóbb kocsmákban. De olAn 120-150 ft-nál szerintem nem több. Egy üveg sör előállítási költsége nagyon alacsony. Erre jöhet még rá az üveg betétdíja.
2016. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egy olyan helyen veszem a sört ahol ki van irva a viszonteladói ár is és ez csak 10-15 Forinttal kevesebb , mint amennyit én fizetek, igaz ennyiért házhoz is szállitják bizonyos mennyiség felett. Legutóbb 169 volt a dobozos Borsodi fogyasztói ára. Szerintem 140
2016. aug. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!