Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikor ilyen 5-600 ezret...

Mikor ilyen 5-600 ezret kerestek, ti is csodálkoztok, hogyan tudnak megélni az emberek 120-200 ezer Forintból?

Figyelt kérdés

Kamionozok és olyan, mintha egy másik világban lennék, annyi embernek van napi filléres gondja, 2000-ért tankolnak, meg le akarnak menni uszodába de nem tudnak, mert nincs 1000 Forintjuk.

Azon csodálkozok, hogyhogy egyáltalán megélnek.


2016. júl. 6. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Mivel a kamionban ülsz, lehetőséged sincs sokat költeni (hacsak nem k*rvázol rendszeresen). De számold ki, hogy mennyit költesz, mennyid marad az 500.000ből hó végére, majd hasonlítsd ossze a 120.000rel...


Egyébként szerintem ez csak egy provokatív kamu kérdés

2016. júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is. Ráadásul "némi" lenézés is van benne :-(
2016. júl. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
igazából nem csodálkozom. Akkor se költöttem többet, mikor jobb volt a fizum. Egyszerűen nincs rá szükségem. Azért mert nagy a fizum még ugyan olyan jó a 25e-es telefon.. nem rohanok venni egy 160e-set.
2016. júl. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 BiTOPro97 ***** válasza:
75%

Ez a kérdés felvásosra, és provokatívra sikerült!


A kérdező, ezt nem gondolta át.


Én szégyenlem miatta magam.


Pedig én azt mondhatnám abból a kamionozásból, hogy tudd megélni. És úgy élni. - de nem mondok így ilyent.


Bő három és félévig nem volt zsebpénzem, ezért elmentem nagyapámhoz, a műhelyébe segíteni. Szerszámot hordtam, sepertem, zuhanyzót és WC-t mondjuk takarítónő takarította, de a műhelyben napközben is folyton van hol takarítani való, fűrészpor, meg ecsetről lecseppent ez-az.

2016. júl. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Trafó1 ***** válasza:
72%
Az hát , nagy az arca, érdekes nem azzal dicsekszik, hogy diplomája van.
2016. júl. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BiTOPro97 ***** válasza:
100%

Igen felvágósatt akartam írni. - és a kamionozásra felvágni?


Hát a magyar kamionosok kisebbségi komplexusban szenvednek. - jó szerintem ő is.


Német kamionos singli, elvált vagy fiatal és spórol, vagy nem akar nősülni soha, itt meg ott van "olcsón" egy-egy szeretője és kész. Minden hatodik német nő nem akar gyereket. A német fiúk meg (kézi) konzolt nyomják a kamionba is pihenőn, vagy gamer laptop-ot.

2016. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Lehet hogy 500-600-at keresel, de a nap nagyrèszèt egyedül töltöd, esélyed sincs ÉLNI! Pènzt gyűjtöttem én is, de èletem nem volt. Ma igaz hogy nem keresek 500-at, "csak" 250-et, de van életem.
2016. júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BiTOPro97 ***** válasza:
60%

Off: Hogy honnan tudom?


Éppen német nyelvterület a főexport piac, és már a gyártás nagyja is oda megy a családi vállalkozásból. Az gépek meg onnan jöttek, és jönnek. Meg most a csarnokhoz építőanyag is onnan jött.

2016. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BiTOPro97 ***** válasza:
75%

Már a nagybátyám fiatalkorában is a kamionozás, nem a pénzről szólt, mert nem volt csempészet és "bányász bér" - ő mondta így, hanem a csajozásról/"csajozásról", és aki nem tudott megülni a hátsóján. Vagy durván növekedő munkanélküliség elől menekült bele. - Nagybátyám is csinálta szűk egy évig, de buliból. Aztán bejött a jégkaparás, hótakarítás a hideggel, és nem volt bográcsozás, ... és ott hagyta francba.


Ez egy szükséglet, ami baromi fontos, és ezért látszólag fizetni kell.

2016. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!