Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szomszéd elkérte a nevemet,...

Szomszéd elkérte a nevemet, és telefonba tovább adta valakinek. Most ezt mire véljem?

Figyelt kérdés

Panellakásba lakunk, és délelőtt én a pincében szereltem a biciklim kerekét. (a pince a földszinten van, a szomszéd lakása mellett nem sokkal)

Csörögtem, zörögtem egy kicsit igaz, de most feljelentett vagy mit csinált?

Pont a meló közepén voltam, épp feszítettem a gumit a helyére, és nem kérdeztem meg hogy minek kell a nevem, csak kimondtam....Mire kimentem, hogy rákérdezzek, már elment a kocsijával...

Eddig rendes Nőnek ismertük meg, (legalábbis látszatra), most nem tudom minek volt szüksége a nevemre.


2010. ápr. 10. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Az egyik ismerősének megbízható kerékpárszerelőre van szüksége.

2. Kitűnő alkalom volt, hogy megtudja ki vagy, hogy később kedveskedő ajánlatot tegyen.

3. Elsietett a neveddel, hogy továbbadja 10 helyre, porszívóügynöknek, hálózatépítőnek stb.

4. A templomba rohant és imába foglalja a neved.

5. A teszkóba ment vesz magának is egy bicajt, hogy együtt kerekezhessetek. Bár a bicaj márkájára volt kíváncsi, Te félreértetted és a saját nevedet mondtad. Szegény asszony, képzeld, most keresgéli a Fisher Pal bicajt, miközben az eladó csak győzködi hogy Neuzert vegyen, mire a nő csak hajtogatja, nekem nem ezt mondták!

:)

2010. ápr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha ez délelőtt történt és gondolom nem fülsiketítő zajjal, nem sokat tehet.

Azért én megkérdezném tőle udvariasan az ő nevét s azt is, mihez kellett az én nevem. Kérj elnézésést, bár nem tettél semmi rosszat és rendkívülit.

2010. ápr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy egy bicikli szerelés akkora zajjal jár, hogy ezzel zavartad volna.

De írd meg később miért kérdezte, mert kíváncsivá tettél.

2010. ápr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

esőnek:

4. "imába foglalja a neved"

XD XD XD XD XD XD XD


Am sasolom az ablakbó, hogy mikó jön haza, és amint látom leszaladok, és megkérdem tőle....

2010. ápr. 10. 14:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne mi van? Megvan már a randi?
2010. ápr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Még mindig nincs itthon...

Egyenlőre hagyom a fenébe, majd szól nekem ha valami baja van.

2010. ápr. 10. 17:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Tetszik a kérdés és a rá adott válaszon.
2012. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!