Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megrendeltem egy új Suzuki...

Megrendeltem egy új Suzuki Swiftet. Jó döntés volt szerintem, szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy kistelepülésen élek, az autó mérete bőven megfelel, nem ez a kérdés inkább pénzügyi jellegű lesz.

Sokan azt mondják, hogy az új autó a szalonból kihozva már el is veszti az újkori árának 20-30%-át. Ilyen autók nincsenek is a piacon legalábbis ezt én nem tapasztaltam, egy 3-4 éves Suzuki kb. 5-700000-el olcsóbb az újnál és van benne legalább 50000 km. Szerintem abszolút nem éri meg . Megnéztem 2 használtat, a 17 éves autóm különb belülről. Én továbbra is legalább 10 évben gondolkodom és megkímélem az autóimat. 3,1 millió névre írva rendszámmal az új ára.


2016. máj. 7. 06:15
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha volt felesleges 3,1 milliód, akkor miért ne... Gondolom nem hitelre vetted.
2016. máj. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kp-re veszem. Nem felesleges, mert falun szükség van autóra. Évente többször megyek külföldre is, ezért mindenféle olcsó , öreg autó nem jöhet szóba, mert nem szeretném égetni magam a német autópályán egy lerobbant tragaccsal és több száz €urot fizetni a javításért, szállításért.
2016. máj. 7. 08:04
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Én egyébként inkább igazi autót vettek volna használtan mondjuk egy milláért, oszt max ráköltöttem volna még egyet. :)
2016. máj. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

3misibol mar nagyon komoly normalis autot lehetett volna venni, nem egy suzukit.

De mindenkinek masok az igenyei es ez igy van rendjen.

2016. máj. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
3.1 milláért én nem Suzukit vettem volna, mondjuk nem tudom mennyire biztos az hogy 10 év múlva sem lesz probléma az autóval.
2016. máj. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2,7 millióért vannak 2014-es Suzukik, szerintem akkor inkább egy új. Igen , 3 millióért lehet Audit, BMW-t is venni, de az nem 5,5-6 litert fogyaszt, az alkatrészek, biztosítás, gumi egyszóval minden többe kerül . Volt már automataváltós, bőrüléses szedánom, tudom miről írok. Havonta egy Suzuki vagy más hasonló méretű autó 30000-el olcsóbb, ha az értékvesztéssel is számolunk. Ez éves szinten még egy külföldi utazás ára, legalábbis szerintem.
2016. máj. 8. 05:58
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok. Azokkal ne foglalkozz akik azt írják, mit vennének, ha lenne pénzük. Igazad van nem nagy élmény egy lerohadt autót. Ennyi pénzért nincs jobb vétel. Nekem 2 éves, még egy izzó nem égett ki benne. Ha rugót is tettek volna alá szinte tökéletes lenne. Valami rénszarvasok miatt a konkurencia is kemény felfüggesztésű. Cserébe olyan mintha sínen futna.
2016. máj. 11. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!