Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tizenöt évesen milyen feladato...

Tizenöt évesen milyen feladatokat kéne ellátnom árufeltötőként?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam h. a nyáron elmegyek dolgozni h. keressek egy kis zsebpénzt. Mire számíthatok?
2010. ápr. 6. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:

nyáron gyakorlatilag felejtsd el a munkalehetőséget, mert mindenki nyáron akar melózni, ezért elsősorba olyanokat vesznek fel ismét, akik már voltak hasonló helyen melózni.

mázli kell hogy bekerülj, vagy ismertség...

am feladatai:

-polcok feltöltése

-raklapok kihúzása, betolása békával

-takarítás (magad után üres kartont, stb összeszedni)

-vevők segítése ha kérik

-és rendkívül rugalmasnak kell lenned, meg türelmesnek, lesz olyan hogy ide oda ráncigálnak az egész munkaidőd alatt, de olyan is hogy megőrülsz a nyugitól, viszont olyan is hogy agyondolgoztatnak


ha sok árut kapnak akkor gyorsan és rendkívül pontosan kell dolgoznod, mert ha nem, akkor legközelebb nem kell menned


ha hibát ejtesz és pion egy gané főnököt fogtál ki, akkor ott és akkor vége a dalnak (pl. szárazárun vagy, pakolod ki a májkrémeket. Nem figyelsz oda, és véletlen a később lejárót rakod előre.....ennyi elég...először figyelmeztetnek, 8Kb szűk 1 hétig tolerálják a hibáid, de utána nincs "elnéztem" duma!!!! = VISZLÁT viszont annál inkább...


Jó oldalai:

-ki lehet fogni jófej főnököt, munkatársakat

-ha látják rajtad, hogy érdekel amit csinálsz, és nem unott fapofával végzed nyert ügyed van

-nagyobb ünnepekor, vagy mikor jön az angol fejes, akkor ingyen csoki, rétes, chipsz a pihenőszobában

-és persze fizetnek érte, nem is rosszul (diákmelón belül nekem 410 et adtak)


Tesco élemiszeráruház volt alkalmazottja....

2010. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondolom 2 hónapra kerestél annyit. :D Kösti!
2010. ápr. 6. 20:53
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. ápr. 6. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen dolgoztam közértben, változatos feladataim voltak. Nekem kellett reggel megszámolni a leszállított tejet, aztán megmosni, hogy olvashatatlan legyen rajta a lejárati dátum (azóta már szerencsére nem így írják rá). Söröket pakolni, polcot feltölteni. Aztán mikor elromlott a hűtőpult, akkor egy szál vékony köpenyben beküldtek a fagyasztókamrába rakodni, az is egy élmény volt. Nem rossz dolog egyébként, ennyi idősen érdekes munka volt.
2010. ápr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

410/ óra...-,-

am 2 hónap alatt ha szinte minden nap melózól, (amit kétlek, főleg nyáron) akkor összejön olyan 150 ezer ....

2010. ápr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

hát... bátyám már 16... (és eredetileg, hivatalosan ez az az életkor amikor lehet dolgozni)... szóval ő is dolgozni akar, és ő valami szoftver feltelepítő bigyusz féleség lesz... :S:S:S szóval gépen dolgozik majd... de szó volt:

újság/ szórólap kihordásról

rendezvényeknél: székpakolás, asztal pakolás díszítés

tv-s vetélkedők/ műsorokhoz statiszta


tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de én jobb munkát is el tudnék képzelni mint az árufeltöltés :D:D:D mondjuk én lány vagyok és esélyesebb majd a gyerekvigyázásra meg ilyenek, de azért leírtam hátha :D:D:D


egyébként unokanővérem is tesco-ban dolgozott, asszem diákmunkán, és nem volt semmi stresszes feladata! nem szorította úgy az idő ahogy előttem leírták... nem pihenőzgethetett, de azért ennyire nem vészes az a munka sem! és jól keresett vele, bár megunta ezért kiállt...

remélem azért valami hasznosat is írtam :D

2010. ápr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!