Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tőzsdéről röviden, érthetően?...

Tőzsdéről röviden, érthetően? Demó számláról valódi pénzes kereskedelemre történő áttérés?

Figyelt kérdés
Van egy +500as demó számlánk és már jól megy a kereskedelem vele. Mivel másabb a valódi pénzes kereskedelem? Milyen lépései vannak az elkezdésének és milyen költségei, veszélyei?
2010. ápr. 6. 08:34
 1/7 anonim válasza:

Üdv.

Semmiben nem különbözik csak valódi pénzzel okosabban gazdálkodsz hisz ez már valóban a te vagyonod. Nos költségek azok az összegek amiket befizetsz értelemszerüen minnél többet kockáztatsz annál nagyobb az esetleges nyereség (Sajnos a veszteség is.) 1 Jó tanács Csak olyan pénzzel kereskedj amire nincs szükséged.Így elkerülheted az esetleges kölcsönfelvételeket vesztesség esetén. Bármilyen kérdésed van még írj nyugodtan :)

2010. ápr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Párom jobban bele akar merülni, én félek kicsit. Igazából pár hülye kérdésem még lenne.. :D Például, hogy mínuszba mehet e valaki számlája. Mert hát én úgy gondoltam, hogy ha veszek pl. 100uncia aranyat, akkor annak az értéke ingadozik, de nullával soha nem lehet egyenlő. Ha leesik akkor pedig nem nyúlok hozzá míg újra fel nem emelkedik. Gondolom, hogy nem ilyen egyszerűen megy, csak érdekelne, hogy mik azok a dolgok ami miatt ez nem így van. Aj, remélem érthető voltam :D
2010. ápr. 7. 19:00
 3/7 anonim válasza:
Persze értettem:) Hátha a tőzsde így működne csak gazdag emberekből állna a világ. A helyzet azonban az h termékenként más letét összeg van, ha a letéted összege nem halad meg egy bizonyos összeget ilyenkor eladják a részvényeidet plussz ezért a tranzakcióért még ők is levonnak egy jókora összeget. Remélem sikerült érthetően válaszolnom :)
2010. ápr. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos igen :D Köszönöm. Azt hiszem én egyenlőre maradok a lottónál, kisebb a kockázat és jelen tudásommal a nyereségre is nagyobb az esély :)
2010. ápr. 8. 10:29
 5/7 anonim válasza:
Előzőek vagyok:D Azért van egy jobb ajánlatom ennél. Elküldöm privat e-mailbe. Várom a válaszod
2010. ápr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]


Itt ír a 3000ft bónuszról. Most akkor ez úgy van, hogy akkor kapom meg a 3000ft-ot, hogy kereskedjek vele, ha előtte teszek pénzt a számlámra?

2010. ápr. 24. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Meglátásom szerint az átlagembernek nem éri meg tőzsdézni, mert bukik rajta. Én tőzsdéztem, nem buktam rajta, de napi 10-12 órában foglalkoztam vele, mondhatni csak annak éltem és rengeteg ideget megettem, ezért hagytam abba.


Ha ezt ti is tudjátok vállalni, akkor hajrá, de máskülönben bukni fogtok és nagyon, nagyon rossz érzés pénzt kihajítani az ablakon, bármekkora összegről is van szó.


Nem szabad hinni a reklámoknak, ezeknek a cégeknek az az érdekük, hogy kereskedj. Nekik abszolút mindegy, hogy nyersz vagy veszítesz.


A demó teljesen más, mint az éles. Nyugodtan kattintasz, nyugodtan kivársz, mert nincs tétje. Ha jót akartok, nem vágtok bele, ez az én tanácsom. Könnyű meggazdagodást ígér nek a reklámok, de valójában csak az emberek 5%-nak sikerül, a többi veszít rajta. Ezen azért szerintem érdemes elgondolkozni!

2010. ápr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!