Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit érdemes behozni külföldről?

ElekTamás88 kérdése:

Mit érdemes behozni külföldről?

Figyelt kérdés
Mi olcsóbb, milyen árucikkeket érdemes behozni külföldről? Úgy tűnik ingázni fogok Németország, Lengyelország és Magyarország között olykor-olykor egy transporterrel. Azonban ha már külföldre megyek, néha szeretnék egy kis befektetést is csinálni. Van valami ötletetek? Valamilyen műszaki cikkekre gondolok, mert az nem feltétlenül romlik meg. Az adózás miatt az élelmiszer tudom, hogy olcsóbb a lengyeleknél, de nem biztos, hogy időben el tudom adni azokat és ha megromlik, akkor kuka.
2016. márc. 29. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Már nem a 80-as években vagyunk. Amiben van perspektíva hogy végigjársz német lomtalanításokat és ott minden használható lomot hazahozol. Sokan csinálják és egész jó pénz van benne az ország csóróbb régióiban.
2016. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ami használható és ingyen van bármit megéri, csak legyen kai itthon eladja neked ! Azt se feledd el el kell adni, ami sokidő, és hozzá értést igényel, bármilyen hihetetlen.

Mit éri meg biciklik, ott kidobják mert elsazkadt a bovden találkoztam ilyennel, 1000 forintból javitottam meg és adtam el 40 ezerért. Bútorokat nem éri meg túl nagyok, viszont kb. ingyen hozzá jutsz. Ami megéri az monitor, legalább 100 monitor elhoztam ausztriából fél év alatt, 10-15 eurért megvettem, vagy ingyen elhoztam ki volt téve, egy próbát gondoltam megér és eladtam itthon 6-15000 forint között.

átlagos hasznom 5000 forint volt :)

Érdemes de ehhez érteni kell pl bajonetteket késeket stb haza hozni svájci német tipusokat, esetleg második világháborús dolgokat, mert itthon töbszörösét érik, ha értesz hozzájuk, hogy mennyi az annyi.

Házi lomptalanitáskor, akár gépek, förészek, bármin jó pénzt lehet csinálni. Motorfürészen lehet keresni. Legjobb hasznom egy asztalos fürészen volt 250 euróért vettem, és igaz hogy félév hirdetés után, de 250 ezer forintért ment el.

Mivel buktam, nagy sarokcsiszolóval, azzal többször is egyszerűen nem lehet eladni, hiába szinte új, 10 ezer forintot nem akarnak adni érte, német nyelvű könyvet itthon nem adsz el, hiába ritka, különleges 1000 forintot nem adnak érte. tv-be is befürödtem már, az olyan vagy-vagy dolog. Laptop jó biznisz megint csak jut eszembe :)

a fém árak mondjuk a béka segge alatt vannak, de volt olyan régi villanymotor amiből kiszedtem 15 kiló vörös rezet, kidobták.

Nagyon dörzsöltnek kell lenni, és tuti lesznek bukták, és ha bolhapiacra mész alap szabály töröktől soha semmit ne vegyél !!! Keresd a magán eladókat, akik a saját kis cuccokat árulják, és mindentől megakarnak szabadulni.

2016. márc. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!