Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan tudnék 150-200ezret...

Honnan tudnék 150-200ezret szerezni sürgősen?

Figyelt kérdés

7hónapja összeköltöztem a barátommal spórolt félrerakott pénzből egy albiba(40+rezsi) Sajnos 2hónapja beteg lettem és a gyógyszerekre az 50napos antibiotikum kúrára teljesen ráment a megtakarításunk.Annyi maradt,hogy a kövi számlát kitudjuk fizetni.

Hitel szóba se jöhet mert én most tudok elkezdeni újra dolgozni,a barátom pedig most váltott munkahelyet.

Egy hónapot kéne kibírnunk valahogy.

Én májusban kapok egy nagyobb összeget ebből vissza tudnék fizetni bármit.

Szülők sajnos nem segítenek valaki azért mert nem akar vagy nem tud.

Barátok sem tudnak.

Valaki tud valamit tanácsolni.?

És a rossz megjegyzésektől kérem kiméljetek.



2016. márc. 17. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Egyezzetek meg a tulajjal, hogy picit kesve fizetitek a kovetkezo szamlat.

2. Fogjatok vissza a kiadasokat, "tulelni" ketten 100 alatt is lehet siman, egy honapig kibirhato.

3. Vegso esetben Provident.

2016. márc. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg adjatok el valamit, laptop, smartphone, ha van, megszabadulni tole, inkabb ez, mint providentes hitel.
2016. márc. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
eladod a gépet/telefont amiről ezt a kérdést kiírtad.
2016. márc. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnos a tulajjal beszéltünk de mondta hogy ami nem megy azt ne erőltessük vagy fizetünk vagy megyünk.

Nehéz volt ezt a lakást megszereznünk.

Amiről ezt irtam az egy törött Z compact.

Alkatrésznek lehetne eladni.

Ha lenne olyan tárgyam amit pénzé tudtam volna tenni akkor nem itt kernek tanácsot.

Provident sajnos nem jó mert 2hét mire történik valami.

Nekem meg kb 1hetem van.

2016. márc. 17. 13:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Barátod nem tud fizetéselőleget kérni a munkahelyétől? Legalább csak annyit, hogy az albérletet ki tudjátok fizetni. de azért valamit nem értek a tulajon sem: nem tettetek le kauciót? Mert általában 2 hónap van, s az pont ezekre az esetekre jól jöhet. Vagy azt már "lelaktátok"?

Barátod nem tud plusz munkát vállani, ami naponta fizet? Pl. szórólapozás vagy valami.

2016. márc. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tud ennek már utána jártunk.

Nem kellett kauciót fizetni.

Sajnos igyis 3műszakban van és nem tud mellé.

Énis 2műszakban leszek mellette tanulok.

2016. márc. 17. 15:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire gáz helyzetben vagytok, akkor miért nem tud a barátod mellé dolgozni? reggel 6-2-ig van, utána van egy csomó szabad ideje. Hozhatna egy kis áldozatot - merthogy Te betegség után, 2 műszak+tanulás mellett nem tudsz, azt megértem.

Ha meg nem hoz érted áldozatot, akkor talán nem kellene erőltetni azt az albérlet dolgot...

2016. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Heti 6nap dolgozik akár napi 10órát és tanfolyamon van heti 3alkalom.

Többet nem kerhetek énsem tőle.

2016. márc. 17. 17:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!