Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha eddig csak egy Mc'donaldsba...

Ha eddig csak egy Mc'donaldsban dolgoztam és 25 éves vagyok, akkor kijelenthetjük hogy kisiklott az életem?

Figyelt kérdés
2016. febr. 3. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
nem
2016. febr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem, de ideje elgondolkodni, hogy mit szeretnél a jövőben.
2016. febr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem siklott ki semmi sehova. Gondold át mit szeretsz csinálni, és válassz olyan munkakört amiben jól érzed magad.

Még egy Mekiben is lehet valamilyen karriert csinálni.

Ráadásul az, hogy nem otthon ültél, hanem dolgoztál, inkább tiszteletre méltó, semmint "ciki".

2016. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Nem.


De azért pár részletet még megoszthatnál. Pl. hogy végeztél-e közben tanulmányokat vagy 18 éves korod óta a "mekiben dolgozol". Esetleg azt, hogy mi vagy, burgerforgató vagy lassan étteremvezető... A mekinél is van karrier lehetőség.

2016. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Balázsova?
2016. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!