Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy szerezzek pénzt?

Hogy szerezzek pénzt?

Figyelt kérdés

Farsang lesz hamarosan. Szeretnék sminket venni. Azért nincs, mert nem az a típus vagyok aki olyan gyakran sminkel,de farsangon egyszer szeretnék. Alapozót szeretnék venni még szemhéjtust de ez lenne kb 3.000Ft. Van pénzem, de új telefonra gyűjtök. A szüleim vennének nekem de lakásfelujítás van, arra kell a pénz. Valakinek esetleg valami ötlet?

13L



2016. jan. 22. 22:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy telefonra márcsak 4.000Ft kéne és megvan, mert úgy lenne, hogy a mostanit eladjuk, és ahoz hozzáadnánk még 10.000-ret (már 6.000) megvan. Azért köszönöm a válaszokat

Az lenne a kérdésem, hogy egy alapozó, és egy tus mennyibe kerül kb.?

2016. jan. 23. 07:40
 12/15 anonim ***** válasza:
Nincs olyan osztálytársad, barátnőd, (esetleg egy nővéred), akitől kölcsön tudod kérni arra az egy alkalomra? Anyukádnak nincs alapozója meg szemhéjtusa? Vagy nem adná kölcsön? Egy farsangi buli miatti sminkre szerintem felesleges 3000 Ft-ot elkölteni, ha utána úgysem használnád még egy darabig, szóval én a helyedben kölcsönkérném valakitől, akinek van.
2016. jan. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

A barátnőimnek is kell, nekik is egy van. Anya sem sminkel, így nincs. Tesóm sincs, így muszály vennem, de ha van, akkor farsang után elhasználom :)

Szóval mindenképp veszek, de valaki nem tudja mennyibe kerül egy szemhéjtus? :)

2016. jan. 23. 10:07
 14/15 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Itt tudsz nézelődni. :)

2016. jan. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. jan. 23. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!