Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bajban vagyok, hogy szerezzek...

Bajban vagyok, hogy szerezzek pénzt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 18 éves fiú vagyok, nagy gondban vagyok édesanyámmal ketten élünk, elveszítette a munkahelyét, és nekem sincs, semmi pénzünk nincs jelenleg, hogy tudnék gyorsan sokat keresni? Vagy csak valamennyit, de legalább keressek.

Léteznek interneten olyan oldalak ahol valóban lehet szert tenni pénzre? Vagy van olyan oldal, vagy lehetőség amivel lehet keresni interneten?

Köszönöm a válaszokat előre is!


2016. jan. 6. 12:32
 1/2 anonim válasza:
Megunt holmik eladása Vaterán, Jófogáson. Évi 600000 Ft-ig bevallani nem vagy köteles.
2016. jan. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vagy gyorséttermi meló suli után, anyukádnak meg takarítás, óránként 800-1500 Ft-ot fizet.
2016. jan. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!