Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tesztírásos interjú?

Tesztírásos interjú?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy állásra és azt a választ kaptam, hogy majd értesítenek, milyen időpontba menjek "tesztírásra". A poén, hogy nem is a munkavégzés helyénél lenne. Elég sok tesztet töltöttem már ki, grafológia, megalázó iq teszt stb. Így eléggé elegem van ebből, meg személyes beszélgetésből sokkal többet lehet leszűrni. Volt ilyen tapasztalatotok? Elmennétek egy jó kis tesztet írni?

2016. jan. 20. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Igen elmennék. De abban igazad van, hogy szóban több derülne ki. Pl. előadnád ezt a marhaságot és egyből látnák, hogy nem vagy képben.


Nyilván rájössz magadtól is, hogy a több körös interjúkban mindig más dolgokat néznek. Pl szakmai ismereted egy teszt segítségével, kommunikáció idegennyelven, pszichológiai állapotod, stb.

2016. jan. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Igen, elmennék.
2016. jan. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Nyugi, a teszt csak az első forduló. Aztán majd jön a személyes elbeszélgetés, ha átmentél rajta. Ez csak akkor lehet probléma, ha 200 km-ről mész megírni a tesztet, aztán majd a 3. fordulóban kiesel. Akkor kívánni fogod a halált!
2016. jan. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sok ilyenen voltam már, azért is utálom. Beráncigálnak 2,3 alkalomra majd azt sem írják meg hogy bocsi, de nem.
2016. jan. 20. 14:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egy IQ teszt megalázó?
2016. jan. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!