Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem egy csomagot, de...

Rendeltem egy csomagot, de lemondtam mégis jött a futár?

Figyelt kérdés
Rendeltem valamit, majd e-mailben a céggel megbeszéltük hogy szeretném lemondani (még időben) amire azt mondták hogy törölték a rendelést. Erre ma jött a futár, csakhogy én nem mentem ki. Nem fogom kifizetni amit lemondtam időben.... Mit kell ilyenkor tennem? Küldtem emailt a cégnek is és a futár cégnek is de nem válaszolnak

2016. jan. 14. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:

"Küldtem emailt a cégnek is és a futár cégnek is de nem válaszolnak"

A cég nyilván azért nem válaszol, mert pl. csak 10 órakor nyitnak. A futár cég meg mit mondhatna erre, ők nem tudhatják, hogy valóban lemondtad-e vagy sem - ők csak közvetítenek. Nyilván az történt, hogy törölték a megrendelést, de addigra már a futár cégnél volt, ami meg kihozta.

nincs más teendőd, míg várni, amíg a cég reagál az emailre vagy max felhívni őket telefonon 10 után.

2016. jan. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, Köszi, majd jelzek hogy mi a helyzet
2016. jan. 14. 08:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha lemondtad, akkor egyáltalán nem is biztos, hogy azt hozta a futár, lehet, hogy más csomagod volt. Mondjuk értelmesebb lett volna kimenni, és megkérdezni, mi az, mint utólag hívogatni őket. Egyszerűen megmondod, hogy azt a csomagot te lemondtad, így nem veszed át. A futár nem behajtó, nem fog erősködni, hogy fizess, neki édesmindegy, viszi vissza a csomagot a feladónak.
2016. jan. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
arra keltem fel hogy a futár csenget (egyedül voltam itthon) de nem mentem ki mert felöltözni sem lett volna időm meg azért sem mert lázam volt és reggel nem éreztem túl jól magam. a bolt visszajelzett, visszakérte a csomagot a futártól.
2016. jan. 14. 12:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!