Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van mondszer arra hogy nekem...

Van mondszer arra hogy nekem egy személy küld egy csomagot postán, és olyan mondszer lehetséges e hogy mikor ki hozza postás akkor ne kelljen alá irnom?

Figyelt kérdés
bocsi ha hülyén fogalmaztam meg
2016. jan. 12. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Írsz meghatalmazást, hogy átveheti xy a nevedben.
2016. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak ha valaki más veszi át helyetted, akkor nem kell neked aláírnod.

Ha már olyan méretű a levél, hogy nem fér bele a postaládába, akkor muszáj ajánlott levélként feladni, 2 kiló felett pedig csomagként. Ez mindkettő könyvelt küldemény, azaz nem lehet csak úgy ott hagyni az ajtó előtt hanem személyesen át kell venni valakinek, igazolnia magát és aláírni az átvételi elismervényt. Ez lehet meghatalmazott, vagy a lakcímre bejelentett hozzátartozó.

2016. jan. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
és módszer, nem mondszer...
2016. jan. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!