Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki az Allegro...

Rendelt már valaki az Allegro weboldalról? És ha igen, mennyi idő alatt jött meg a csomag?

Figyelt kérdés
Kb egy-másfél hete rendeltem pár telefontokot erről a lengyel weboldalról. Nem utalással fizetek, hanem utánvéttel. Értem én, hogy Lengyelországból jön meg minden, de még mennyi ideig kell körülbelül várnom? Hallottam már olyat, hogy Németországból (ami kb Lengyelország mellett van) egy hónap volt mire megjött, de szerintetek most is ennyit kell még várnom?

2016. jan. 9. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Az Allegro a Vatera tulajdonosa...

Belinkelhetnéd a terméket, mert lehet, hogy nem is Lengyelország az áru helye.

2016. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Allegro kifejezetten lengyelek játszótere, a eladók többsége nem vállal külföldre küldést, utánvétellel fizetést külföldről meg szerintem senki. Mielőtt bármit rendelsz, vedd fel a kapcsolatot az eladóval és tisztázd a részleteket. Ha nem válaszol vagy maszatol, akkor inkább hagyd a francba, mert hiába fogsz várni az árura. Ha külföldről rendelsz akkor leginkább ebay, én Németországból vásároltam, minden flottul ment, persze olcsó biszbaszokat kis tételben nem éri meg venni a jóval magasabb postai ktg miatt.
2016. jan. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Először is, köszönöm a válaszaitokat! :)

2# válaszoló: Tehát... igazából írtak már az óta kétszer is:az első levélben arról hogy ugye elment a rendelés meg ilyenek, a másodikban pedig, hogy 5 munkanapon belül megjön. Na igen... Ennek már több mint egy hete, és még mindig nincs itt a csomagom. Lehet, hogy valami keveredés történt, de lassacskán (max. 5 nap múlva) már az én tulajdonomban kéne legyenek a tokok, és az igazi problémát az okozza, hogy erre a telefonra máshol nem lehet tokot kapni, nekem meg szükségem lenne rá.

1# válaszolónak link:

[link]

:)

2016. jan. 11. 18:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha viszont elküldte, akkor már kell hogy legyen küldeményazonosítója is a csomagnak, amivel le tudod csekkolni a státuszát, útvonalát a posta vagy a futárszolgálat weboldalán. Ezt általában meg is szokták adni az értesítő emailben.
2016. jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 parcelpoland válasza:
Csomagküldés az Allegro Lengyelországból [link]
2022. máj. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!