Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha Ebay-en rendelt termék nem...

Ha Ebay-en rendelt termék nem érkezik meg a megadott időn belül, és eladó is törölte magát addigra, akkor ki téríti vissza a termék árát?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen!

2015. nov. 9. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
először reklamálj az ebaynél. de paypalen keresztül is vissza lehet szerezni a pénzt, sőt a hitelkártyád kibocsátóján keresztül is
2015. nov. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen esetben nem jár neked semmi.
2017. dec. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó köszi a választ!

De ez már vagy 2 éve rendeződött ügy. Kivizsgálták az ügyet, és visszakaptam a pénzem.

2018. jan. 4. 10:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor neked nem az történt hogy nem időben érkezett a termék, hanem egyáltalán nem kaptál semmit.

Ha ezt írod, akkor más a válasz.

Sajnos a hibás kérdésre nem lehet jó választ adni.

2018. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Valóban igazad van! Rosszul fogalmaztam.

Még határidőn belül törölte magát az eladó, de akkor még bíztam a termék megérkezésében. Miután lejárt a határidő, és nem jött semmi, akkor írtam az ebay-nek.

2018. jan. 11. 21:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!