Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » E-bayrol venni dolgokat és...

E-bayrol venni dolgokat és azt eladni drágábban? A többi lent.

Figyelt kérdés
Néztem e-bayrol sok olyan dolgot amiket olcsón megtudok venni újonan de újonan Magyarországon sokkal drágább. Szerintetek megérné eladni drágábban az interneten?

2015. okt. 11. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
A gond ott kezdődik, hogy ezt a spanyol viaszt is feltalálták már. A boltoknál tudnál jobb árat ajánlani, másoknál, akik már előtted rájöttek erre, nem. Plusz, ha komolyabb tételben csinálod, úgy kell számolnod, hogy adóznod is kell utána.
2015. okt. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Viszont, ha csak nagyon ritkán valami e-bay viszonylatban is nagyon jó ajánlatot sikerül kifognod, ott már össze tudsz kaparni egy kis zsebpénzt.
2015. okt. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha egy darab valamit kereskedelmi céllal vásárolsz és adsz tovább már adóköteles, amit akkor is fizetni kellene ha alig keresel valamit.

Magyarországon nem a párszázas eBayes cuccokból fogsz meggazdagodni, zsebpénznek jó lehet párat eladni.

Ha legálisan nagy mennyiségben csinálnád az adózást ne felejtsd el, különben pórul járhatatsz.

2015. okt. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan ismerik a Küldföldi rendelős oldalakat és már alig van olyan ember aki ne rendelne onnan! Szerintem esélytelen..illetve drágábbért adni mint boltba!Én is szoktam árulni,de csak olyat ami nem tetszik,vagy mégsem kell,de sosem tettem rá több ezer hasznot!pl egy órát 1200ft-ért vettem most 800-ért hirdetem
2015. okt. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Orfeus ***** válasza:

Simán lehet pénzt kaparni belőle. Belépsz adok-veszek csoportokba, csinálsz pár jó képet, és ha igény van a termékre elviszik. Felrakod h van belőle 2. Ki tudja hogy neked 20 van? Írnak, kérdeznek stb, és mindig tudod mondani hogy persze, még van 1. Vagy akármi...


Ilyen pici embereket nem fogja a nav észrevenni, persze nem 2 kamion cuccot kell hozatni. Szerintem az audi stb kulcstartó, pulcsi, poló ezek mennek, van rá igény.

De sok olyan van biztos vagyok benne amiről nem tudom hogy igény van rá.


Az meg hogy más is csinálja az egy dolog. 2 pékség, 2 fagyizó stb, minden meg tud élni egymás mellett, úgy ahogy 100000 webáruház is megél elég szépen. Találd meg a szűk keresztmetszetet, és szépen kicsiben árulj.

2016. nov. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 2016 ban így kaszáltam vagy 100.000+ forintot:


Berendeltem kínából a DZ09-es órákat 2000 forintért és eladtam 8500 forintért

2020. ápr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!