Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit kell ilyenkor csinálni?

Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

Ebay-en írtam egy eladónak. Két dolgot akarok venni tőle és kértem, hogy kombinálja össze a postaköltséget. Ezt meg is tette és mondta, hogy küld számlát. Aztán ezt írta:


Dear

I just try to send invoice to you, but we can't find any order from you in recently, we don't find you paypal emails account. can you inform us?


Hogyan küldjem, neki ezt a ,,paypal emails account-ot"?


2015. szept. 21. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Van paypal fiókod? Ha igen, küldd át neki a hozzá tartozó e-mail címet.
2015. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van paypal fiókom. El akartam küldeni az email címem, de nem engedi. A védelem miatt nem lehet email címet megírni ebay-en. Hogy küldjem akkor el a címemet?
2015. szept. 21. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ha a mailcímed pl kisjoska@gmail.com, akkor írd azt, hogy

kisjoska at gmail dot com

at = @

dot = .

2015. szept. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. :) Sajnos az at és dot-tal nem küldte el, de kicseréltem kukac és point szóra és úgy már elküldte. Persze odaírtam neki zárójelbe melyik mit helyettesít. :)
2015. szept. 23. 11:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!