Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Üdv. Mindenkinek! Régi pénzekk...

Üdv. Mindenkinek! Régi pénzekkel kapcsolatban kérnék segítséget, tanácsot. Szolnok közelében ismertek valakit, aki ebben tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Az 1800-as évektől kezdve vannak fémpénzeim. Ezeken kivűl külföldi, és olyan ia van, amit nem sikerült beazonosítanom. Köszönöm.
2015. szept. 12. 15:54
1 2
 11/12 polarbeer ***** válasza:

Szia!


Abból kell kiindulni, hogy aminek itthon nincs (vagy kevés) az értéke, annak az ebay-en sincs (vagy kevés) az értéke, annyi különbséggel, hogy ott a "kevés" kicsit több, mint itthon. Illetve mivel az ebay-en többen járnak, több ott az olyan *nem gyűjtő*, aki nem gondol az érmék mögé, hanem tetszik neki, és ezért veszi meg, vagy pl. ajándéknak viszi valakinek egy adott ország szeretete miatt, stb...


Mint már korábban javasoltam:

küldj képeket, és segítek felbecsülni az érméid értékét. Így láttatlanban nem lehet mit mondani, fényképek meg akkor is kellenek, ha ebay-re / vaterára akarod feltenni őket.


Üdv.:

polarbeer

2015. okt. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Egy német birodalmi érménél találtam nagy eltérést.

Csak ezért vetettem fel a kérdést.

A fotók majd készülnek.

Köszönöm a segítséged.

Üdv. knebkem

2015. okt. 9. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!