Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mindenhol ilyen béna a banki...

Mindenhol ilyen béna a banki ügyintézés, vagy csak én voltam rossz helyen?

Figyelt kérdés

Először is kezdjük a biztonsági őrrel. Beáll az ügyintéző mögé, és szinte már ijesztően elkezd bámulni, mintha bűnöző lenék, pedig csak átlagos, 20 éves lány vagyok. Nincs rajtam semmi megbotránkoztató.


Aztán sikerült kifognom egy nagyon béna csajt, akit végül is megsajnáltam, mert kb. 10x lecseszte a munkatársa, mert szinte mindent elrontott/félreértett, majdnem bőgött.


Ezek után még felhívott egy óra múlva, hogy ő félreértett valamit (online igényeltem otp junior kártyát, mindegy) meg hogy elhoztam valami papírt, amit nem kellett volna, holott én csak azt hoztam el, amit odaadott, minden mást visszaadtam...


2015. aug. 13. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos elég sok helyen nagyon szerencsétlenek az ügyintézők.
2015. aug. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A bitonság őr szerintem csak azért bámult meg, mert jól nézel ki.


Egyébként az OTPben nekem is hasonló tapasztalataim voltak anno (kb. 5 évvel ezelőtt).


De az is lehet, hogy csak most került oda vagy egyszerűen őt is megviseli ez a meleg...

2015. aug. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kezdő volt valószínűleg. Én a legnagyobb fiókba szoktam mindig menni Bp-n, V. kerület, Deák Ferenc utca, ott profi ügyintézők vannak. Az útszéli kis fiókokban sok béna ügyintéző van.
2015. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ne is mondd. Vidéki kisváros egyébként, de ami a legidegesítőbb volt számomra, hogy nem is tájékoztattak semmiről, konkrétan mindenre rá kellett kérdeznem, pedig elvileg a tájékoztatás is a feladataik közé tartozik...

Meg is kérdeztem mindent, amit kellett, erre elkeveri a papíromat, hihetetlen. De megértem amúgy, kezdőként biztos rossz neki is, de akkor is.

2015. aug. 13. 13:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Én takarékszövetkezetben vagyok, ott rutinosak az ügyintézők.
2015. aug. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az online számlanyitás a tapasztaltakat is kiüti. Mi is így nyitottuk, másnap jött a mail, bementünk. Fél órán keresztül nem tudott nyomtatni, majd kiderült, hogy azért nem, mert az onlne számla, ha kártyaigénylés is online, a kártya átvételéig nem használható...
2015. aug. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is ez volt a probléma, holnap megyek vissza.
2015. aug. 13. 18:30
 8/8 anonim ***** válasza:
utólag olvastam el, írják is a neten :( viszont a telebank telefonon mást mondott.
2015. aug. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!