Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 180 napig nem hirdethetek a...

180 napig nem hirdethetek a Jófogáson most, hogy lejártak a hirdetéseim és archiválás alá kerültek?

Figyelt kérdés

Ezt írták:

"Szia!


Alábbi hirdetéseid három hónap után archiválásra kerültek a Jófogáson. Archivált hirdetéseid nem jelennek meg az oldalon, de fiókodban továbbra is el tudod érni őket, ahol 180 napig még lehetőséged van az újraaktiválásukra. Ehhez annyit kell tenned, hogy megvásárolod Előresorolás, Szalag vagy Kirakat kiemelés szolgáltatásunkat hirdetésedhez."


Nem akarom megvásárolni ezeket a szolgáltatásokat, mert a látogatottságom kb. nulla a Jófogáson. (Az OLX-en kb 20-an rámírtak egy hónapban... Itt szinte senki...) Én törölni akarom az archiválás alatt lévő hirdetéseimet és újra feltenni ingyen. De akkor most 180 napig sz@rakodnak az archiválással és addig nem hirdethetek vagy mi van?



2015. aug. 10. 11:35
 1/5 anonim válasza:

akkor töröld és tedd fel újra


olx-en nem szabadott ilyet, de jófogáson leszarják, valakinek több hirdetése is fenn ugyanaz

2015. aug. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nincs lehetőség a törlésre amíg archiválás alatt van. Az van az archivált hirdetéseimhez írva, hogy 180 nap múlva töröljük az oldalról.
2015. aug. 10. 12:52
 3/5 anonim válasza:
100%
akkor próbáld meg újra feltenni, mint új hirdetést
2015. aug. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
akár mindennap felteheted ugyanazt a hirdetést
2015. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Harangozó Csaba ***** válasza:
Tedd fel újra, mintha új hirdetés lenne. Én még mielőtt lejártak volna, majd 100 hirdetésemet újra feladtam, majd ami lejáró volt, töröltem. S ezt fogom tenni a jövőben is, 90 napig aktív egy hirdetés most, mielőtt lejárna, újra felteszem őket mielőtt lejárnak. Nincs ebben semmi ördöngösség. Nem muszáj fizetned kiemelést, ha így csinálsz. S a hirdetésed egy darabig még az első lapon is lesz... :-)
2015. aug. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!