Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hamarosan ezeken a lemezeken...

Hamarosan ezeken a lemezeken is lehet majd venni gyári filmeket Archival Disc?

Figyelt kérdés

[link]


https://www.youtube.com/watch?v=A_HIXmvjAQw


Szerintetek ha lesz,jobb lesz mind a CD,DVD,BLU-RAY lemezek?



2015. aug. 7. 11:29
 1/1 anonim válasza:

Nyárra ígérték, és semmi hír nincs róla. Szerintem nem lesz ilyen lemez, csak próbáltak reflektorfénybe kerülni.

Egyébként, ha lesz, akkor akkor a kapacitásukat figyelembe véve mindenképpen, de én inkább archiválnék M-Disc-re. 1TB-os lemezt túl sok másra nem lehet használni, de még 300GB-ost sem, hisz a merevlemezeink is most érték el a 8TB-os méreteket. 8 darab 1TB-os lemezre, vagy 26 darab 300GB-os lemezre ráfér egy ilyen merevlemez teljes tartalma.

Filmeket nem tudom mennyire van értelme ezen árulni, el nem tudom képzelni, hogy egy UHD vagy 4K film ekkora tárterületet igényelne. A Blu-Rayre ráfér a FullHD, ennek a négyszerese ez előbb említett videóméret, 4×25GB az csak 100GB még, mi lesz a maradék 200-900GB-al?

Egyébként reméltem, hogy nem kamuznak, de sajnos úgy néz ki, de.

2015. okt. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!