Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van egy levél amit ma kellett...

Van egy levél amit ma kellett volna megkapnom, ha bemegyek postára tudnak erről információt adni?

Figyelt kérdés

Nem érkezett meg, és fontos.

Van erre lehetőség, hogy levél után érdeklődjek?


2015. júl. 31. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Én csomag után érdeklődtem ugyanígy, mert értesítést nem kaptam róla, hogy megérkezett. Megnézték, és bent volt a postán. Ha a postás végez a kihordással, visszaviszi a megmaradt leveleket. Gondolom azok között megnézik újra. Fontos levelet jobb ha ajánlva adják fel. Úgy jobban utána tudnak nézni merre van elakadva. Mikor adták fel, mikor kellene megérkezzen.
2015. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát elvileg a héten itt kellett volna hogy legyen, ma meg már volt nálunk postás és nem érkezett meg.

akkor holnap bemegyek személyesen és megkérdezem mi van, köszi a választ :) remélem tudnak segíteni

2015. júl. 31. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha volt nálatok postás, attól még tényleg beérkezhetett a levél de csak miután a postás elment kihordani őket.
2015. júl. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
úgy tudom, a postának 8 napja van kihordani a sima levelet, te honnan vetted azt, hogy ma meg kellett volna kapnod?
2015. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!