Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható a DXN MLM...

Mennyire megbízható a DXN MLM cég? Személyes tapasztalatok érdekelnek.

Figyelt kérdés
Milyenek a termékek? Ott is tapsikolós rendezvények vannak mint általában az MLM-ben? Nem vélemények, hanem személyes tapasztalatok érdekelnek.

2015. júl. 28. 00:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Saját tapasztalat: tökéletesen meg vagyunk elégedve a termékekkel én is és az egész család...Kávét, gombaport és spirulinát fogyasztunk rendszeresen. Soha nem voltam "placebós", vitaminokat mindig is szedtem, mert tudtam, hogy hasznos (egyébként szinte soha nem vagyok beteg), viszont még semmilyen étrendkiegészítő nem eredményezett ilyen látványos változást! Ez pedig azt takarja, hogy én, aki nagyon nagy alvásigénnyel rendelkeztem mindig is, most reggel 6-kor kipattanok az ágyból, és teszem a dolgom :) Nem érdekel, hogy ki hisz nekem és ki nem, mivel én tudom, hogy aki rendszeresen fogyasztja a termékeket a megfelelő mennyiségben - az tapasztalni fogja a pozitív hatást, és ennyi elég. Beteges eddig sem voltam, nincs komoly egészségügyi problémám, de az biztos, hogy sokkal több energiám van. Nagyon sok emberen segítettek már a dxn termékei, ha pedig tapasztalatokra van szükséged, akkor ajánlom, hogy próbáld ki valamelyik termékét, és az valódi tapasztalat lesz számodra is!

Ja, és aki néhány hónapig csinálta az üzletet - és abbahagyta...Egy jól működő MLM cégről annyit mindenképp érdemes tudni, hogy belebukni nem lehet, csak korán abbahagyni! :) Aki pedig csak néhány hónapon keresztül tart ki, ne csodálkozzon, hogy nem lett milliomos...

Olyan érdekes, hogy mennyire sokan szeretik az MLM rendszereket kritizálni, és inkább 20-30 évet lehúznak egy-két-három, vagy több cégnél, ahol soha nem lesznek biztonságban, soha nem lesz passzív jövedelmük (valószinűleg nyugdíjuk sem), többnyire kihasználják őket (nem kis mértékben) - de mégis kitartanak a negatív megítélésük mellett.

Szerintem ez így nem jó! Akinek megfelel a "beosztotti" munkakör, csinálja - semmi gond ezzel...de nem hinném, hogy akár egy picivel is jobb akármilyen cégnél tevékenykedni, mint egy MLM cégnél a legjobbat kihozni önmagunkból. Mindenkinek van választási lehetősége...

És még annyi, ha valamit nem sikerül megvalósítani, nem másokat kell hibáztatni, vagy a rendszert - érdemes az embernek ilyenkor magába is nézni, mivel nem véletlen az, hogy egyes emberek sikeresek akár MLM-ben, akár hagyományos vállalkozóként, mások pedig sikertelenek!

Kedves Kérdező, ha érdekel a téma, foglalkozz vele, és semmiképp ne mások véleményére alapozz :)

2015. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem Hollin hozzászólásából sok mindent le tudsz szűrni. Teljesen jól hozza az "mlm-es sémákat", cégtől függetlenül.
2015. nov. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Igen, jól hozom az "mlm sémákat" :)

Ugyanúgy, mint pedagógusként a "pedagógus sémákat", és családanyaként az "anya sémákat", stb...

Igen, minden szakterületen vannak sémák, ami alapján gondolkodunk az adott területen - és ezzel szerintem semmi probléma. A Network Marketing sok ember számára a legjobb lehetőség fejlődés terén, de nem kell természetesen ezzel egyetérteni.

2015. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Találtam egy videót amin különböző drága termékcsomagok megvásárlásáról beszélnek: https://www.youtube.com/watch?v=VN41P2bJDRU
2015. nov. 8. 22:52
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen, ezek a termékcsomagok egy lehetőséget jelentenek, de nem kötelező ilyen módon regisztrálni. A termékcsomagokkal való regisztrációnak van több előnye a sima regisztrációval szemben, de én pl. azt tudom mondani, hogy a mentorom sem termékcsomaggal kezdte az üzlete építését, hanem csupán egy darab termék megvásárlásával, és nagyon szépen halad így is. Nem kötelező termékcsomagot vásárolni, mindenki úgy kezdi el a DXN-t, ahogy neki kényelmes, és annyit fektet bele, amennyit szerinte érdemes.
2015. dec. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Sziasztok!


Bár már 2019 van, viszont a kommenteket elnézve nem tudtam megállni, hogy ne írjak ide valami pozitívat is.

Én tavaly csatlakoztam A DXN-hez és nekem nagyon jól megy. Ennek pedig az a kulcsa, hogy kitartó vagyok és már van 7 honlapom 3 nyelven, így rengeteg embert el tudok érni.

Senki nem mondta, hogy egy MLM üzletet vezetni könnyű. Sőt, szerintem átlag feletti kitartás, motiváció kell hozzá. A DXN termékei igen is jók (nemcsak a kávé), ezt saját és mások tapasztalatából is megtudom erősíteni. Valóban sokan feladják, az MLM nem való mindenkinek. Nos, én nem akartam sosem az egész életemet munkával tölteni, mert nálam pont, hogy az volt, hogy nekem meg a robotot nem volt kedvem csinálni. Szerintem inkább akármilyen ember nem való az MLM-nek. Nagyon sok piramis cég van, de a DXN nem az, ezt bármikor szintén megerősítem. Én már kezdetektől fogva nem vettem be a csapatomba olyan embert, akikről láttam, hogy ez nem neki való. Akinek nincs elég kitartása, és nem érti meg, hogy ez nem egy két csettintésre megy, én azt be sem engedem az üzletembe. Ennyi :)

2019. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Tóth_Lajos válasza:
Csak olyan vállalattal és termékkel/szolgáltatással kezdj el foglalkozni, melynek termékeit magad is használnád, illetve szívesen mondanád el valakinek, hogy XY céggel állok együttműködési, partneri viszonyban! Nos a DXN ilyen cég, bármikor felvállalható! Mi már akkor is megvennénk ezeket a termékeket, ha nem fűződne hozzá anyagi érdekünk! Van egy videó ami mindent elmond erről a cégről: https://www.youtube.com/watch?v=lesvVMwW8hU
2021. márc. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!