Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható a DXN MLM...

Mennyire megbízható a DXN MLM cég? Személyes tapasztalatok érdekelnek.

Figyelt kérdés
Milyenek a termékek? Ott is tapsikolós rendezvények vannak mint általában az MLM-ben? Nem vélemények, hanem személyes tapasztalatok érdekelnek.

2015. júl. 28. 00:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%

Ha a megbízhatóság neked a kifizetést jelenti, akkor igen.

Bármely más szempont szerint NEM!


A termékek alap dolgok, melyek bárhol 10-ed 20-ad annyiért kg számra megvehetők, szemben a náluk árult 100g-os kiszerelésekkel. Gondolom te is tudod, hogy itt nem magáról a termékről van szó, hanem a rendszer építéséről és a jutalékok bezsebeléséről.


Engem eddig 19-er kerestek meg, hogy lépjek be, vagy csak legyek a vásárlójuk, nos az ingyen termékmintákat elfogadtam, igaz fele a kukában landolt :)

Később kiderült nem is ingyenesek a minták, akik be akartak szervezni a tutiba a saját pénzükön vették. A legviccesebb a szárítót, őrölt, majd kapszulázott gomba volt. Az eladó tudta allergiás vagyok a gombára, szerinte ezt fogyaszthatom, mert szárított! Köszöntem a mintát, ment a kukába :)


Kamillás tea esetén pedig a saját kertemben termettnél nincs jobb, az biztosan nincsen permetezve. Miért fizetnék 4000-et 90g-ért?


A másik vicces 90g csiráztatott gabona 4000Ft, 100Ft-ért veszek 1000g-ot. Malátakávé 4000Ft/90g , míg Peeennni-ben 250g 350Ft, a házi sör alapnak az is jó :)


A kérdést gondolom burkolt reklámnak vagy hirdetésnek írtad ki, NEM JÖTT BE!

2015. júl. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem írhattam sem burkolt reklámnak, sem burkolt hirdetésnek, mert nem vagyok tagja semmilyen hálózatnak ( A DXN-nek sem), a termékeiket nem ismerem,csak az egyik ismerösöm beszélt nekem a cégről. A válaszodat köszönöm.
2015. júl. 28. 06:55
 3/17 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalat alapján egy megrendelőnk volt, aki webáruházat kért rá, majd 3 hónap múlva fel akarta mondani az akkor még két éves szerződést, mondván mi vagyunk az oka, hogy neki nem megy az üzlet és nincs semmi forgalma.


Azóta annyi változás történt, hogy lecserélte az üzletét, más mlm cégekre és az addigi ganoderma kávé helyett 4 másik cég termékeit reklámozza, a 4ből 1 működő html oldalán, többek között az alábbi reklám szöveggel: " Még a kávét is elfelejtjük."


Ez egy elég nagy pálfordulás ahhoz képest, hogy korábban mit árut mlm-ben és nem épp azt a bizalmat gerjeszti, hogy megérné belépni.


Magam részéről a ganoderma az ökoportánkon pihen, beoltva, amit 500 Ft-ért vettem Vaterán. Így feleslegesnek tartanék több ezreket fizetni érte.


De nyilván van aki ezt másképp gondolja, akárhogy is, neked kell tudnod, hogy a Te "köreidben" eladható-e a költségeidet meghaladó áron ezek a termékek, mert jutalék kifizetés is csak azután lesz, számla ellenében.

2015. júl. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azt én is tudom, hogy az MLM-ben kereskedelmi, fogyasztói hálózatokat kell kiépíteni ahhoz, hogy forgalom legyen és a forgalom után fizetnek a cégek. Ez így korrektnek is tűnik, hiszen a hagyományos kereskedelemben is forgalom után keresnek pénzt akár a kisboltok, akár a hatalmas bolthálózatok: Tesco stb. Azonban az MLM termékeket azért éri kritika, hogy a boltiakhoz képest túl drágák, másrészt sokszor a forgalmazók olyan hatást tulajdonitalnak nekik amely hatásokkal esetleg a termék nem rendelkezik. Nem állítom, hogy minden esetben így van, de több ilyen eset volt. Ezért vagyok óvatos, és ezért igyekszem tárgyilagos információkat összegyűjteni.
2015. júl. 28. 08:19
 5/17 anonim ***** válasza:
Miért lett ez újra aktuális kérdés?
2015. okt. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Folyamatosan aktuális. Azonban csak olyan írások érdekelnek amelyek Személyes Tapasztalatokon alapulnak.
2015. okt. 24. 13:01
 7/17 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valami folyamatosan aktuális? Fél év alatt nem sikerült eldöntened hogy csatlakozni akarsz-e vagy sem? Nyilván vannak rendezvények, ott meg terjesztési módtól függetlenül tapsikolni szoktak. A népbutítás nem csak az mlm-ben van jelen.
2015. okt. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Személyes tapasztalatok érdekelnek, más dologról nem kívánok kommunikálni.
2015. okt. 24. 20:14
 9/17 anonim ***** válasza:
Elég rossz tapasztalataim vannak. A termékek rossz minőségűek és drágák, volt hogy lejárt szavatosságú terméket küldtek. Nem volt olyan hónap hogy ne késtek volna a kifizetéssel, és egyszer még a pontjaimat is rosszul számolták ki. A rendezvény a szokásos, tapsoljunk bömbölő gépzenére kb az elejétől a végéig, csak néva volt megszakítva néhány világmegváltónak hitt közhelyekkel teletűzdelt beszéddel. Csak pár hónapig bírtam, elég volt egy életre.
2015. okt. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Tényleg egy névtelen fórumon akarsz személyes tapasztalatokat?? Ide bárki beírhat akármekkora hazugságot. Ha személyes tapasztalatot akarsz, akkor menj és gyűjts magadnak! Ez a legjobb módja.

2015. okt. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!